Споживачам – МЕТРОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ – ПОВІРКА ПРОМИСЛОВИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАЗУ

З Р А З О К

Голові правління ПрАТ "Кременчукгаз"

Оксененку Б.В.

Повідомлення про розпломбування засобу вимірювальної техніки

На виконання вимог пункту 2 глави 7 розділу Х Кодексу ГРМ, повідомляємо, що засіб (засоби) вимірювальної техніки ____________________________________________________________________________ (найменування ЗВТ які необхідно розпломбувати) що є власністю та встановлений (-і) на території Споживача, підлягає (-ють) періодичній повірці на підставі Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність". Просимо направити представників ПрАТ "Кременчукгаз" за адресою: _______________________________________________________ (адреса за якою встановлений ЗВТ) для розпломбування засобу вимірювальної техніки. На час проведення повірки просимо: вести розрахунок відповідно до абз. 3 п. 2 гл. 7 р. Х Кодексу ГРМ / припинити газопостачання.

Контактний телефон: ________________________

 
 

* - повідомлення має бути направлене на адресу Оператора ГРМ не пізніше ніж за 10 робочих днів до дати закінчення термінів повірки.

 
 
 

З Р А З О К

Голові правління ПрАТ "Кременчукгаз"

Оксененку Б.В.

Повідомлення про опломбування вузла обліку

________________________________________________________ просить направити (назва організації) представників ПрАТ "Кременчукгаз" за адресою: ______________________________________________________________________ для опломбування вузла обліку після проведення повірки засоб (у/ів) вимірювальної техніки ( розпломбування вхідної засувки за необхідністю)

Контактний телефон: ________________________

 
 
КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ