Споживачам – Інформація – Підготовка газового господарства ПрАТ «Кременчукгаз» до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017рр

Підготовка газового господарства ПАТ «Кременчукгаз» до роботи

в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

 

          Підготовка газового господарства ПАТ “Кременчукгаз” до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років проходить на підставі “Плану організаційно-технічних заходів по підготовці газового господарства ПАТ “Кременчукгаз” до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років”, затвердженого наказом по підприємству № 36 від 06.05.2016 р. та “Комплексних заходів з профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу в побуті по зоні обслуговування ПАТ “Кременчукгаз” на 2016-2017 роки”, затверджених наказом по підприємству № 35 від 05.05.2016 року.

              На 01.12.2016 року виконано:

- обстежено підземних газопроводів комплексним приладовим методом — 343,224 км;

- виконана ревізія обладнання ГРП — 78 шт.;

- виконана ревізія обладнання ШРП — 176 шт.;

- перевірено контурів заземлення та перехідного опору 23293 шт.;

- підготовлено опалювальних котлів власних об'єктів 78 шт.;

- підготовлено автотранспорту та землерийної техніки — 68 шт.;

- пропаганда безпечного використання газу в побуті:

- опубліковано в пресі 20 статей;

- проведено 42 комісій та засіданнь з власниками житлово-комунального фонду;

- проведено 30468 лекцій та бесід з населенням;

- перевірено димовентиляційних каналів приватного сектору: фактично — 27738 шт. (план 40274 шт., 68,9 % виконання).

            Взагалі, всі заходи направлені на забезпечення стабільної роботи підприємства та населених пунктів по зоні обслуговування ПАТ «Кременчукгаз» в осінньо-зимовий період, а також на забезпечення готовності підприємства до ліквідації можливих аварій, надзвичайних ситуацій. ПАТ “Кременчукгаз” вже майже готовий до початку нового опалювального періоду, фахівці підприємства протягом всього року безперервно проводять планомірну та цілеспрямовану роботу по підвищенню рівня безпеки газопостачання, щоб настання холодів не завадило і надалі безпечно і безаварійно експлуатувати систему газопостачання.

 

Звертаємо Вашу увагу!

 

                На сьогодняшній день проблемними питаннями для ПАТ «Кременчукгаз» є несвоєчасне проведення перевірки димових та вентиляційних каналів власниками домоволодінь.

            Згідно вимог пункту 6.1. “Правил безпеки систем газопостачання” (ПБСГ), затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 року № 285 та зареєстрованими Міністерством юстиції України 08.06.2015 року № 674/27119), безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)).

               Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконувати спеціалізовані організації, які мають дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

            Нагадуємо, що однією з причин отруєння споживачів чадним газом є незадовільний технічний стан вентиляційних та димових каналів. Найчастіше нещасні випадки трапляються через потрапляння відходів горіння у житлові приміщення. Чадний газ дуже небезпечний. Щоб уникнути таких ситуацій потрібно своєчасно проводити перевірку димових та вентиляційних каналів.

 

 

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ