Споживачам – РОЗПОДІЛ ПРИРОДНОГО ГАЗУ – ПРАТ “КРЕМЕНЧУКГАЗ” НАДАЄ НА РОЗГЛЯД СПОЖИВАЧІВ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ ПРОЄКТ СТРУКТУРИ ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ З РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ НА 2022 РІК

Відповідно до Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 р. №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ПрАТ «Кременчукгаз» оприлюднює проєкт структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2022 рік та обґрунтування проєкту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ПрАТ «Кременчукгаз» на 2022 рік

Основною метою розгляду тарифу є забезпечення необхідного фінансування діяльності ПрАТ «Кременчукгаз» щодо якісного обслуговування споживачів та здійснення регламентних заходів щодо обслуговування, поточного і капітального ремонту газорозподільних мереж, забезпечення обліку природного газу побутовим споживачам, приведення рівня заробітної плати працівників ПрАТ «Кременчукгаз» до середньої по промисловості Полтавської області, перегляд витрат на матеріали та послуги в зв’язку з інфляційними процесами, а також включення до тарифу плати за право експлуатації державного майна згідно з постановою КМУ від 21.02.2017 р. №95.

Отримання зауважень та пропозицій проводяться протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті, тобто до 09:00 28 жовтня 2021 року.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді за адресою 39601, м. Кременчук, пров. Героїв Бреста, 46, E-mail: planov.kg@gmail.com та за тел.: (0536) 78-04-04.

З метою дотримання заборон щодо проведення масових заходів, відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ПрАТ «Кременчукгаз» на 2022 р., який діятиме з моменту затвердження НКРЕКП, - відбудеться в онлайн форматі 28 жовтня 2021 року о 10:00 год. Посилання для реєстраціїї на обговорення буде опубліковано на офіційному вебсайті підприємства 28 жовтня 2021 року до 09:30 год.

За результами відкритого обговорення буде складено протокол та розміщено його на офіційному веб-сайті.

Проєкт структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ПрАТ «Кременчукгаз» на 2022 рік

Обґрунтування проєкту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ПрАТ «Кременчукгаз» на 2022 рік

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ