(0536) 78-04-04 info@kgaz.com.ua
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

05 Жовтень 2017

Незаконно споживаєте природний газ - очикуйте покарання визначеного законодавством

Працівниками ПАТ “Кременчукгаз” протягом 9 місяців 2017 виявлено ряд випадків великих крадіжок природного газу споживачами.

18 січня 2017 року:

за адресою м.Кременчук, вул. Художня, буд. 6а споживач природного газу за допомогою прихованих заходів организовав крадіжку газу поза приладом обліку природного газу. Сума донарахувань споживачу склала 15805,00 грн. Станом на 23.01.2017 року споживачем природного газу проведена оплата суми донарахування в повному обсязі.

18 травня 2017 року:

за адресою с. Садки, вул. Щастя, буд. 38 споживач самовільно відновив газоспоживання. Сума донарахувань споживачу склала 23000,00 грн. 19 травня 2017 року виконано припинення газопостачання шляхом механичного від’єднання газових мереж від газорозподільної системи. Документи передані в поліцію.

19 серпня 2017 року:

за адресою м.Кременчук, проїзд Пілотів, буд. 19 споживач природного газу за допомогою прихованих заходів организовав крадіжку газу. Сума донарахувань споживачу склала 11552,54 грн. Документи передані в поліцію.

Звертаємося до споживачів природного газу!!!

Такими діями, як самовільне підключення до газових мереж, зрив пломби, втручання в роботу газових лічильників, самовільні врізки в газопровід порушники наносять державі збитків. Тому, для їх відшкодування, законодавство зобов'язує застосовувати до злодіїв штрафні санкції.

У 2015 році Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила Кодекс газорозподільних систем. У документі зібрані всі правила, яких повинні дотримуватися на ринку природного газу, як газорозподільна компанія, так і споживачі. Ними, зокрема, визначено критерії несанкціонованого споживання палива, за які останнім варто очікувати покарання визначеного законодавством. Серед основних - наявність у споживача незаконного газопроводу, самовільне відновлення газопостачання, втручання в роботу лічильника або незаконна установка газових приладів.

Тому, вдаючись до незаконного використання газу, споживачам слід розуміти, що з часом ці факти все одно будуть виявлені. Тому, набагато дешевше споживати блакитне паливо легально.

Оскільки самовільне втручання в систему газопостачання може призвести витокам, накопичення газу і, як наслідок, вибуху. Завдяки своєчасному виявленню такого факту, фахівцям «Кременчукгаз» вдалося запобігти аварійній ситуації. А порушникам, згідно з вимогами законодавства, доведеться заплатити штраф в якості відшкодування збитків.

При підозрі на несанкціоноване втручання в систему газопостачання, прохаємо терміново зателефонувати до ПАТ “Кременчукгаз” за номером телефону (0536)78-04-04.

 

Адміністрація ПАТ "Кременчукгаз"