НОВИНИ

12 Липень 2019

Працівники «Кременчукгазу» виявили абонента, яка використовувала газ поза лічильником (ФОТО)

Інцидент стався днями у Горішніх Плавнях. Щоб перевірити, чи справді абонент використовує газ поза лічильником, 9 липня на місце події – вулицю Озерну, виїхала група працівників ПрАТ «Кременчукгаз».  

У присутності власниці фахівці виявили і засвідчили ймовірну незаконну врізку до лічильника. Щоб перевірити свої здогади, фахівці Департаменту обслуговування газорозподільних мереж та споруд зняли лічильник і затиснули труби, тому подача газу на газові прилади повинна була б припинитися.

Проте, всі 4 конфорки на газовій плиті вдалося запалити, хоча лічильник знятий, труби затиснені.

Як виявилося, винахідлива власниця заховала під невеликим квадратом шпалер отвір, в якому виявився пробковий кран під викрутку, який і послужив перемичкою для користування газом повз лічильник.

 

Коли ж фахівці перекрили і цей кран, то подача газу припинилася, що і дозволило підтвердити незаконну врізку.

  

Всі процедури та складання акту про виявлені порушення ПрАТ «Кременчукгаз» провело у присутності абонента.

Зібрані дані фахівці передали у Департамент обліку природного газу ПрАТ «Кременчукгаз».

Сума штрафу, яка загрожує абонентці, становить 85 000 грн. З приводу виявлених порушень підприємство скличе спеціальну комісію та розрахує за зібраною інформацією та вимогами Кодексу газорозподільчих мереж, детальну кількість газу, яку використали поза лічильником.

Також ПрАТ «Кременчугаз» передасть усю зібрану інформацію про порушення до поліції для відкриття кримінального провадження та внесення даних у ЄРДР.

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ