(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

30 Травень 2019

Команда «Кременчукгазу» позмагалася за вихід у фінал на регіональному чемпіонаті з футболу

15-17 травня у Харкові відбувався ІІІ Всеукраїнський чемпіонат з міні-футболу серед газових господарств

Збірна команда «Кременчукгазу» теж стала його учасником, змагаючись із командами східного регіону.

  • Це вже другі всеукраїнські змагання з міні-футболу, у яких ми беремо участь. Всього у східному регіоні змагалося 5 збірних команд – «Харківміськгаз», «Харківгаз», «Дніпропетровськгаз», «Криворіжгаз» та наш «Кременчукгаз», - розповідає  провідний інженер з охорони праці служби охорони праці та техніки безпеки ПрАТ «Кременчугаз» Віктор Брушневський

За словами Віктора Брушнєвського, кращим гравцем нашої команди став слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів Департаменту обслуговування газорозподільних мереж та споруд Сергій Твердохліб. Він забив 2 голи на турнірі.

Ще по одному голу забили працівники ПрАТ «Кременчукгаз» - слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів Департаменту обслуговування газорозподільних мереж та споруд  Максим Байбара та начальник Семенівського РГП Валерій Макошко.

Стосовно карток, то у «Кременчукгазу» була одна жовта картка у Макошка, червоних – не було.

  • Наша команда старалася і здобула досвід, але, на жаль, не виграла. У інших командах люди грають тривалий час у постійному складі. У більшості команд є основна четвірка гравців, які і ведуть гру, а інші допомагають за можливістю. У нас на полі майже всі - гравці-любителі. В останній ігровий день ми змагалися із «Криворіжгаз» і навіть вигравали спочатку, та потім поступилися їм одним забитим м’ячем. Серед сильних команд на турнірі був «Дніпропетровськгаз» – вони і зайняли 1 місце у східному регіоні. Із плюсів  нашої участі – в Україні є підприємства, які більші ніж «Кременчукгаз», але участі у турнірі вони взагалі не брали, - розповів Віктор Брушнєвський.

Фінал змагань, на який поїдуть регіональні команди-переможці відбудеться цього літа в Генічеську. Саме там визначиться чемпіон України з міні-футболу серед газових господарств.