(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

05 Серпень 2019

На ПрАТ «Кременчукгаз» коштами профспілки оздоровили у літніх таборах 86 дітей

Стартував останній місяць літа, а ми вже починаємо підбивати підсумки оздоровчої кампанії нашого підприємства.

Щорічна оздоровча кампанія на ПрАТ «Кременчукгаз», як зазвичай, стартувала у червні і триватиме до кінця серпня. Скористатися нею мають можливість працівники, які є членами нашої профспілкової організації.

Завдяки цій кампанії, члени профспілки мають можливість влітку оздоровити своїх дітей у оздоровчих таборах нашого регіону.

Ми співпрацюємо з оздоровчим комплексом заводу Нафтохімік, який надає нам путівки до табору «Сонячний». Також ведемо співпрацю із дитячим закладом оздоровлення і відпочинку «Зоряний», із дитячим спортивно-оздоровчим центром «Горизонт» і з дитячим оздоровчим табором від Кременчуцького заводу дорожніх машин «Чайка».

Саме у цих таборах найчастіше діти наших працівників бажають весело провести час, і загалом літню зміну.

Цьогоріч ми вже оздоровили 86 дітей, і плануємо у серпні оздоровити ще 11 діток.

Завдяки профспілці на ПрАТ «Кременчукгаз», путівки у літні табори частково компенсуються. Тобто, батьки сплачують 20% вартості путівки, а профспілка - 80%

Вартість путівки варіюється від 6200 (у «Зоряному») до 9870 (у «Сонячному»)

Загалом щорічно близько 100 дітей працівників ПрАТ «Кременчукгаз» проходить оздоровлення завдяки діяльності профспілки. Минулоріч таке оздоровлення пройшла 101 дитина.

Загальна сума, яку витратить профспілка на оздоровлення дітей за цьогорічний сезон - 833 тисячі 490 грн.

Набратися сил під час літа мають можливість не лише дітлахи наших працівників, але й самі працівники.

Для працівників ПрАТ «Кременчукгаз» є можливість відпочити разом з родинами за 30% вартості у пансіонаті «Співдружність» в смт. Лазурне.

Ця  програма доступна на ПрАТ «Кременчукгаз» вже 5 рік. Тому всі бажаючі з нашого підприємства можуть записатися заздалегідь і запланувати відпочинок в Лазурному. Сплата за цей відпочинок також іде через профспілку – працівники сплачують лише 30% з вартості путівки. Загальної ціни путівки немає, це залежить від того, яке житло винаймає родина, на який термін, яке харчування обере.  

Кількість людей, які вже відпочили у червні у смт Лазурне – 33 людини, з них 22 – працівники «Кременчукгазу», а інші – члени їх сімей.

Ще планують відпочити у «Співдружності» з родинами 143 людини (кількість працівників разом з членами родин).

За матеріалами голови первинної профспілкової організації ПрАТ «Кременчукгаз» Сергія Гаврикова.

ФОТО: із сайтів таборів "Сонячний", "Зоряний", "Чайка" та пансіонату "Співдружність"