(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

09 Серпень 2019

На ПрАТ «Кременчукгаз» можна пройти навчання за 4 спеціальностями

Чи знали ви що на нашому підприємстві можна не лише працювати, але й пройти навчання за 4 професіями та отримати відповідні знання і освітні документи?

Сьогодні хочемо познайомити вас із роботою нашого Учбового центру, який вже 5 років працює на ПрАТ «Кременчукгаз» і успішно навчає фахівців за 4 професіями:

- слюсар з експлуатації та ремонту газоустаткування; 

- монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії;

- слюсар з контрольно-вимірювальних приладів (електромеханіка);

- стропальник.

Раніше ми навчали фахівців, які хотіли у нас працювати, але провівши 5-річну освітню роботу вирішили, що знання мають бути доступні й іншим людям, які не працюють у нас, але мають потребу в таких знаннях. Тому віднедавна ми пропонуємо всім бажаючим пройти таке навчання.

Як почав працювати Учбовий центр на ПрАТ «Кременчукгаз»?

Як розповів начальник Департаменту обслуговування газорозподільчих мереж та споруд і керівник Учбового центру Євген Козлов, підготовка до навчання за спеціальностями на ПрАТ «Кременчукгаз» розпочалася з липня 2014 року. 

- Ліцензію на навчання ми отримали у 2014 році. Тобто з 2014 року у нас з'явилася можливість навчати фахівців на ряд професій. У 2016 році у нас була невелика  реорганізація, під час якої і з’явився Учбовий центр та інженер з підготовки кадрів Світлана Короп. Із 5 вересня 2016 керівник ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко підписав наказ про створення комісії і ми розпочали навчальний процес. Ми стали навчати наших працівників, які або приходили до нас працювати, або були у декретній відпустці, чи кудись відїжджали, а потім поверталися і хотіли продовжити роботу, підвищивши спеціальність, - розповідає керівник центру.

За словами Євгена Козлова таких працівників повторно перенавчали у нашому Учбовому центрі.

- Ми можемо надавати такі послуги і не лише нашим працівникам. Часто це потрібно людям, яким необхідні документи і знання з певної спеціальності, - розповідає керівник Учбового центру.

Документи які отримують студенти в Учбовому центрі на ПрАТ «Кременчукгаз» - це свідоцтво про отримання спеціальності за одним з 4-х вищевказаних напрямів.

Скільки триває навчання?  

За словами очільників центру, лекції тривають 1 місяць, а потім ще 2 місяці проходять практичні заняття.

- У нас є програма, затверджена Міністерством освіти. Згідно цієї програми, після місяця теоретичних занять, у нас є два місяці практики. Після завершення практики, складається наказ про день проведення екзамену. Проводять його члени кваліфікаційної комісії, у складі якої обов’язково є представник Держпраці (зокрема, місцевий інспектор Дмитро Жабо). Після складання екзамену студенти отримують свідоцтво про проходження навчання у нашому Учбовому центрі ПрАТ «Кременчукгаз», - розповідає Євген Козлов.

Кількість проведених навчань за рік в залежності від кількості студентів.

- Щоб не навчати кожного окремо, ми формуємо групу з 5-10 осіб. Лекторами виступають працівники нашого підприємства, переважно робочої сітки,  керівництва та відділення охорони праці, - каже Євген Козлов.  

Як можна потрапити до нас на навчання і скільки це буде коштувати?

За словами Євгена Козлова, є два варіанти - або прийти попрацювати до нас на підприємство, або написати нам листа-прохання про навчання.

- Лист про те, що ви бажаєте навчатися у нашому Учбовому центрі за такою-то професією, можна написати у нашому Центр обслуговування споживачів. Знаходиться він за адресою провулок Героїв Бреста, 46 на 1 поверсі ПрАТ «Кременчукгаз», - розповідає Євген Козлов.

За словами керівника центру, навчання для працівників нашого підприємства – безкоштовне, оскільки людина працюватиме чи вже працює у нас і приносити користь нашому підприємству.

Строку відпрацювання для працівників ПрАТ немає, але, можливо ці умови будуть змінені.

- Буває люди приходять, безкоштовно навчаються, а потім ідуть на інше підприємство, або звільняються і їдуть закордон. А у нас витрачаються певний час, людські ресурси – адже у нас і лекції і практика проходить, - каже Євген Козлов.

Якщо ж людина не працює на ПрАТ «Кременчукгаз», але звернулася з проханням пройти навчання, це можна здійснити за невелику оплату.

За словами фахівців Економічного відділу, вартість навчання у нашому Учбовому центрі на 1 людину є такою:

- слюсар з експлуатації та ремонту газоустаткування – 705 грн;

- монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії – 475 грн;

- слюсар з контрольно-вимірювальних приладів (електромеханіка) – 450 грн; 

- стропальник – 355 грн.

- Коли ми почали навчання, у керівництва підприємства була принципова думка - навчати лише своїх працівників. Це було потрібно для того, щоб якщо до нас приходить людина і каже – я хочу у вас працювати, але мене немає документів про освіту, ми могли б їй допомогти. Якби у нас не було цього Учбового центру, ми могли потенційному працівникові порекомендувати піди кудись у навчальний заклад, там навчатися, отримати документ, навички і потім приходити до нас. Але ймовірність, що він до нас повернеться була дуже мала. Тому, щоб не втрачати спеціалістів, ми готуємо їх під себе, і під час навчання навчаємо багато наших місцевих моментів по роботі, експлуатації, аварійним ситуаціям, - каже керівник центру.

Тому зараз, якщо ви хочете отримати якісну освіту, знання і навички у 4-х вищевказаних спеціальностях – сміливо звертайтеся до нас.

Контактні телефони:

+38 067 503 75 20

 +38 095 720 00 36

 +38 063 839 35 33

 (0536) 78-04-04 

Адреса: м. Кременчук, пров. Героїв Бреста, 46,