(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

12 Липень 2019

Фахівці ПрАТ «Кременчукгаз» зайняли 5 місце на всеукраїнському конкурсі професійної майстерності

4 липня у Бердянську на базі ПАТ «Запоріжжягаз» пройшов Регіональний та всеукраїнський конкурс професійної майстерності бригад дільниці діагностики газопроводів (ДДГ) служби контролю за виробництвом.

Його учасниками у Східному регіоні стали 7 команд – «Дніпропетровськгаз», «Харківміськгаз», «Дніпрогаз», «Харківгаз», «Кременчукгаз», «Сумигаз» та «Криворіжгаз».

Участь у змаганні від ПрАТ «Кременчукгаз» брало 4 людини – 3 слюсарі і 1 майстер.

  • Бурбига Володимир, слюсар
  • Харченко Олег, слюсар
  • Кривич Олег, слюсар
  • Чайка Віталій, майстер групи електрохімзахисту та приладового обстеження мереж Департаменту газорозподільчих мереж та споруд.

За правилами конкурсу, учасники мали пройти 4 етапи – екзамен-тестування (30 тест-питань та 2 усно), шурфування газопроводів (перевірка пошкодження газопроводу, виявленого приборними методами, через розкопану яму-шурф), перевірку наземних та підземних газопроводів.

- Ми беремо участь вже 2 рік поспіль. На кожне практичне завдання був цілий ряд критеріїв оцінки. Ці змагання проводяться як обмін досвідом. Туди приїжджають фахівців з усіх газорозподільчих підприємств і змагаються у своїх регіонах. На таких змаганнях ти професійно ростеш. Ми хвилювалися. Все ж – це були змагання, і їх потрібно було виконати на певний час. На кожне завдання відводилося 40 хвилин. Всі учасники від ПрАТ «Кременчукгаз» задоволені. Команда впоралася добре, ми буквально в один бал ішли в розріз з нашими найближчими суперниками, якби не комплектація авто. За результатами всіх змагань ми зайняли 5 місце із 7 команд з нашого регіону. Хоча могли б 4 і навіть 3, якби у нас було трохи краще оснащення автомобіля, - поділився враженнями Віталій Чайка.

Загалом команда ПрАТ «Кременчукгаз» набрала 629 балів, її найближчі суперники – «Харківгаз» - 630, та «Дніпрогаз» - 636.

Як відбувалися змагання – дивіться у фотозвіті.