(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

21 Липень 2020

З’явилися фото втручання в газову мережу в Кременчуці

Порушника ймовірно зафіксував відеореєстратор (ФОТО).

В інтернеті у місцевому телеграм-каналі у понеділок, 20 липня, з’явилися світлини, ймовірно, з відео реєстратора, на яких видно, що невідомий чоловік наближається до будинкової газової мережі будинку №28 на вул..Софіївській в Кременчуці.

На другому фото видно, що він має з нею якийсь контакт (ймовірно перекриває кран).

І нарешті – на третьому – чоловік йде геть з місця події.

Зафіксований час на цих фото - 17:21.

Тепер нагадаємо, що Центральна диспетчерська служба ПрАТ «Кременчукгаз» вчора зранку повідомляла про інцидент з несанкціонованим відключенням газу 19 липня саме за цією адресою. Невідомий чоловік залишив без газу 6 квартир.

Крім того, ще в одному будинку №6 на тій же вулиці Софіївській у той же вечір у неділю сталася подібна історія. В будинку без газу залишилося 10 квартир.

Адміністрація ПрАТ «Кременчукгаз» вважає, що людина, зображена на фото, має безпосереднє відношення до несанкціонованого втручання в роботу газорозподільної системи, що мало місце в неділю, 19 липня, на вул..Софіївській 28, а можливо і на Софіївській,6, де згодом через таку ж причину без газу залишилося 10 квартир.

Підприємство звертається до правоохоронців з вимогою розслідувати даний інцидент та попередити в майбутньому подібні випадки, адже будь яке втручання в газопровід сторонніх осіб загрожує небезпекою.

Додамо, що юридичний відділ компанії раніше звернувся до поліції з переліком об’єктів, де зафіксовані втручання в роботу газопроводу.