НОВИНИ

02 Квітень 2021

Власниця призу - 100 кубометрів газу - Kvasolka Alona

Переможиці розіграшу вручив Сертифікат голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко (ФОТО).

Наша споживачка – наша переможиця - @Kvasolka Alona!!!

Альона – кременчужанка і наша активна користувачка. Вона співробітниця лікарні «Правобережна». Містянка розповіла, що має у квартирі газові прилади, зокрема, колонку та плиту. Найбільш за все наша переможиця любить заварювати каву! А ще готує смачні супи, скажімо, із броколі, бо захоплюється правильним харчуванням.

Оскільки наш абсолютно серйозний розіграш до Дня народження ПрАТ «Кременчукгаз», проходив 1 квітня, коли всі святкують День гумору, Альоні складно було зрозуміти, чи не жартують часом і з нею =)

Отож ми запросили її до нас на підприємство.

2 квітня 2021 року голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко вручив Альоні Сертифікат на 100 кубометрів газу, які можна буде отримати через відповідного постачальника. Крім того, особисто від себе керівник підприємства вручив їй цінну книгу «Кременчук. Улюблене місто».

Переможиця розіграшу щиро раділа і дякувала та обіцяла не втрачати із нами зв’язок!

Нагадаємо, що більше тижня перед святкуванням 57-ї річниці ПрАТ «Кременчукгаз», ми приймали ваші привітання у рамках розіграшу в соцмережі Фейсбук. А потім рандомно розіграли наш приз серед учасників.

Всіх дякуємо! Залишайтесь із нами на зв’язку. Ми готові консультувати з будь-яких питань, надавати послуги газорозподілу, обслуговування мереж та обладнання.

Звертайтеся, пишіть в особисті повідомлення, телефонуйте, критикуйте, пропонуйте!

Все розкажемо, завжди допоможемо, а якщо помиляємося, то будемо виправлятися ;)

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ