НОВИНИ

05 Квітень 2021

Вихідні не пройшли дарма: рекорд виконання нормативів та 19 аварійних виїздів

Вісім бригад Служби «104» ПрАТ «Кременчукгаз» за суботу-неділю встигли і виконати аварійні заявки, і пройти тренування (ФОТО).

65 аварійних заявок виконала Служба «104» ПрАТ «Кременчукгаз» з 29 березня до 4 квітня 2021 року включно.

Останні два дні – суботу і неділю – хлопці не лише несли цілодобову вахту, а й посилено тренувалися на виконання нормативів.

Як розповів керівник Аварійно-диспетчерської служби Сергій Гавриков, вісім бригад встигли потренуватися – одягали на час протигази та інше спорядження, приймали рішення, демонстрували вміння та готовність протистояти небезпеці.

Цього разу один із працівників - слюсар Юрій Пасічник - навіть поставив своєрідний рекорд – при нормативному часі – 45 сек, спорядження було одягнуте за 33 секунди!!!

Протягом року 50 оперативників Служби «104» ПрАТ «Кременчукгаз» (в Кременчуці, Семенівці та Горішніх Плавнях) зазвичай проходять близько сотні тренувань.

Нагадаємо, з 2010 до 2020 року знизилася кількість виїздів на аварійні заявки, за даними Аварійно-диспетчерської служби ПрАТ «Кременчукгаз». Це пов’язано із модернізацією газопроводів, оснащенням телеметрією. А також завдяки покращенню якості обслуговування внутрішньобудинкових мереж - Департаментом обслуговування газорозподільних мереж та споруд. 

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ