НОВИНИ

25 Січень 2021

Вибух газового котла під Кременчуком внаслідок самовільного підключення

Власник приватного будинку у Вільній Терешківці госпіталізований із опіками (ФОТО).

Двоконтурний газовий котел вибухнув у суботу, 23 січня 2020 року, в приватному будинку на вул.Горького в селі Вільна Терешківка, Кременчуцького району.

Як повідомляють рятувальники, виклик надійшов о 23:45.

Поки пожежні були в дорозі, черговий Служби «101» викликав на місце пригоди Аварійно-диспетчерську службу ПрАТ «Кременчукгаз». Одночасно туди виїхала карета екстреної медичної допомоги.

На місці стало зрозумілим джерело розповсюдження вогню, наші фахівці перекрили газопостачання. Практично опівночі рятувальники локалізували пожежу на площі 4 м2, а за півгодини вона була ліквідована.

За даними ДСНС, 41-річний власник будинку госпіталізований до опікового відділення Кременчуцької ЦРЛ з діагнозом: термічні опіки тулубу, верхньої правої кінцівки 2А ступеню у стані середньої  тяжкості. Знищено газовий котел, навісна шафа, натяжні стелі в двох кімнатах, 10 м електромережі. Пошкоджено: 2 металопластикових вікна, закопчені стіни та стеля на площі 25 м.кв.

На місці події працювала також оперативно-слідча група Кременчуцького ВП ГУ НП у Полтавській області.

Наразі триває розслідування.

Однак фахівці ПрАТ «Кременчукгаз» вже задокументували несанкціоновану врізку у газопровід у цьому будинку.

Це значить, що господарі самовільно підключили і споживали газ в обхід лічильника. Тобто без обліку, а значить безплатно.

Несанкціонована врізка була здійснена за допомогою садового поливального шлангу (армованого поліамідної ниткою), а не спеціальних комплектуючих матеріалів для монтажу газового обладнання.

Додамо, що у квітні минулого року в Кременчуці погорільці попалися також на крадіжці газу.

Фахівці підкреслюють, що монтаж газового обладнання повинні здійснювати лише професіонали сертифікованого підприємства, інакше наслідки можуть стати трагічними.

Крім того, споживання природного газу населенням повинно обліковуватися в обов’язковому порядку. У випадку виявлення крадіжок, особам, які здійснювали несанкціонований відбір газу, згідно законодавства нараховують штрафи.

Нагадуємо, що технічним обслуговуванням газового обладнання займається «Газовий майстер».

Замовлення та довідки з приводу послуги «Газовий майстер» за телефонами:
(0536) 78-04-04
+38 067-504-78-16
+38 067-503-75-20
+38 095-720-00-36
+38 063-839-35-33

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ