(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

15 Липень 2020

В чотирьох будинках у Кременчуці тривають відновлювальні роботи на газопроводах

Причини відключень: стороннє втручання у газопровід, падіння тиску та свищі у гільзі.

В чотирьох будинках у Кременчуці сьогодні, 15 липня 2020 року, тривають відновлювальні роботи на газопроводах.

В одному з них, на вул..Перемоги, 1, під час учорашнього демонтажу приладу обліку, виявлено два свища в гільзі. 1 і 4 стояки другого під’їзду пьятиповерхівки відключені від газопостачання на час проведення робіт – десять квартир.

Сьогодні виявлено іще один свищ в буд.№ 54, на пр.Л.Українки – дев’ять квартир по стояку в 4 під’їзді залишаються без газопостачання.

Через падіння тиску за манометром у десятиповерхівці на Молодіжному вчора увечері відключено газопостачання на одному стояку у 2 під'їзді (вул. Т. Бульби,17) – 10 квартир.

І ще про один випадок ми повідомляли учора – здійснено стороннє втручання у роботу газорозподільної системи на вул.. Халаменюка,4. Без газопостачання залишилося чотири квартири у п'ятиповерхівці. Як повідомили в Центральній диспетчерській службі ПрАТ "Кременчукгаз", 14 липня 2020 року о 14:47 мешканці будинку повідомили про те, що не стало газу. Служба "104" виїхала на місце і виявила, що невідомі особи перекрили кран третього стояка першого під'їзду. 

Є підозра, що хтось втручався в систему у себе в квартирі. Без газопостачання – чотири квартири. Для його відновлення, необхідно, щоб наші фахівці потрапили в кожну із них.

Слід зазначити, що юристи ПрАТ «Кременчукгаз» вже готують заву до поліції по кількох подібних втручаннях – докладніше про це незабаром можна буде прочитати на сайті підприємства.

А наразі газовики звертаються до мешканців із проханням за найменшої підозри на стороннє втручання в газопровід, негайно телефонувати за коротким номером «104» - ми працюємо для вас! Цілодобово.

Але ж пам’ятаймо: природний газ не тільки корисний, а й небезпечний!