(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

27 Грудень 2019

Відновлено газопостачання в 297 кварталі в Кременчуці майже за два тижні після інциденту

Довелося обрізати трубопровід і пустити його в обхід квартири, де закрилася мешканка.

Постачання газу мешканцям дев’ятьох квартир будинку №5 у 297-у кварталі в Кременчуці відновлено сьогодні, 27 грудня 2019 року, о 12:32. Про це повідомив заступник керівника Департаменту обслуговування газорозподільних мереж та споруд (ДОГРМ та С) ПрАТ «Кременчукгаз» Денис Неборак.

Нагадаємо, що газ відключила аварійно-диспетчерська служба  (АДС) ПрАТ «Кременчукгаз» в ніч на суботу, 14 грудня 2019 року о 2 год 51 хв. Через загазованість на восьмому поверсі у квартирі 2го під’їзду та відсутність доступу до неї працівники служби «104» були вимушені заради безпеки людей відключити стояк №3 цієї десятиповерхівки. На виклик виїжджали також рятувальники та поліція. Як з’ясувалося, мешканка квартири погрожувала підірвати будинок.

За словами Дениса Неборака, працівники підрозділу виїжджали на місце та зверталися до цієї мешканки з проханням потрапити в квартиру для відключення газу, аби забезпечити послугу решті мешканців. Однак, жінка не впускала в квартиру.

Врешті-решт для того, щоб відновити газопостачання жителям будинку, було прийнято рішення обійти цю квартиру. Сьогодні зранку трубопровід обрізали на 7 і 9 поверсі а 9 і 10 поверхи з'єднали з сусіднім стояком.

В результаті споживачам відновлено газопостачання за винятком однієї квартири. Розслідуванням інциденту займаються правоохоронці.