НОВИНИ

30 Серпень 2021

Тренування газовиків-оперативників на спецмайданчику

Продовжуються відпрацювання аварійних ситуацій Службою «104» ПрАТ «Кременчукгаз» у Горішніх Плавнях (ФОТО).

Пошук витоків природного газу відпрацьовувала минулого тижня чергова бригада оперативників АДС Горішньоплавнівської дільниці ПрАТ «Кременчукгаз».

25 серпня 2021 року зміна Владислава БИТКОВСЬКОГО отримала вранці завдання на спеціальному тренувальному майданчику. Він обладнаний так, що знайти витік по-справжньому складно.

За підсумками тренувань решти бригад на підприємстві підведуть підсумки рівня професійності працівників АДС Горішніх Плавнів.

Додамо, що 10 серпня 2021 року, перша із п’яти бригад Аварійно-диспетчерської служби Горішньоплавнівської дільниці ПрАТ «Кременчукгаз» пройшла тренування «Пошук витоків газу з підземного газопроводу» - тоді впоралися з завданням за допомогою газоаналізатору протягом 16 хв.

Нагадаємо, що протягом року ПрАТ «Кременчукгаз» проводить близько сотні тренувань для працівників АДС – як внутрішніх так і спільних з оперативними службами міста. Одне із них пройшло в липні 2021 року в рамках командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту. 

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ