НОВИНИ

17 Квітень 2020

Стріт-арт на стінах ПрАТ «Кременчукгаз»

Нова робота народжується в рамках мистецького проєку GazART – запрошуємо молодих митців до конкурсу (ФОТО).  

Дивовижний образ з’являється цими днями на стіні однієї із господарчих споруд на території ПрАТ «Кременчукгаз» - молода талановита художниця Марина Тристан пробує себе у ролі райтера.

Вона вирішила взяти участь у нашому мистецькому проєкті «GazART», який започатковано головою правління Богданом Оксененком ще в  листопаді 2019 року.

Марина Тристан викладає образотворче мистецтво дітям у селищі Галещина, поблизу Кременчука. Разом з тим вона навчається на дизайнера та опановує різноманітні техніки живопису. Безліч робіт розміщені на творчих сторінках Марини у соцмережах.

На своєму сайті вона написала про себе так:

«Я - молода художниця, письменниця, різнобічна творча особистість.

Витоки мистецтва починаються ще з раннього дитинства. Я любила малювати на всьому, що трапиться в руки і на різних поверхнях. Це не можна було назвати хобі, - це було і залишається моїм життям.

Мої роботи були неодноразово представлені на конкурсних виставках в Полтаві, де часто отримувала призові місця, в Кременчуцькій дитячій бібліотеці, в педагогічному коледжі, в районних школах і дитсадках, на Шар-горі, Сорочинському ярмарку, в Києві, а також побували в Польщі в місті Бідгощ. Я постійний учасник спільних виставок та місцевих художніх організацій.

Також у мене є на даний момент 4 авторських пісні, психологічно-філософський роман, безліч дитячих оповідань, віршів. Багаторазово брала участь в спільних літературних проектах, друкувалася в альманахах (до одного з них стала автором обкладинки), місцевих, обласних і всеукраїнських журналах, газетах».

 

Нинішнє «полотно» певне буде наймасштабнішим у її портфоліо. Свою роботу вона виконує за допомогою аерографа та акрилових фарб.

Мистецький проєк «GazART» у пошуку стріт-арт художників для створення виставки сучасного мистецтва просто неба. І запрошує до участі молодих митців з Кременчука та Полтавської області, а може, і з усієї України. Проєкт має амбітну мету – підтримати творчу молодь міста та створити майданчик для її самовираження. А згодом – перетворити його на повноцінний сучасний арт-об’єкт, відкритий для всіх містян.

Зазвичай, стріт-арт та графіті сприймаються суспільством як прояв вандалізму і художнику, що займається аерографією, буває дуже важко знайти стіну для свого живопису і не наразитися на небезпеку бути покараним. Тому, «Кременчукгаз» надає свої паркани та об’єкти в якості майданчику для творчості, а також, забезпечує митців необхідними фарбами.

Отож ми оголошуємо конкурс ескізів!

Що потрібно для участі в ньому?

Надіслати до 17 травня 2020 року свої ескізи на електронну пошту:

dolinam4@gmail.com

В темі листа, будь ласка, напишіть: GazART.

Автори найкращих робіт зможуть реалізувати свої креативні проєкти, а підприємство забезпечуватиме інформаційну підтримку художників на всіх етапах.

Нагадаємо, що перша робота з’явилася на сумному сірому паркані «Кременчукгазу» завдяки двом місцевим художникам – графітерці Даніілі Ніч та каліграфісту Олегу Івлєву. Сюжетом стали фантастичні повітряні кулі, наповнені філософським змістом.

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ