НОВИНИ

24 Березень 2020

Служба 104 ПрАТ «Кременчукгаз» приєдналася до світового флешмобу

Не зважаючи на вимушений карантин, підприємство працює, запровадивши заходи зі зниження ризиків поширення коронавірусу.

 

Співробітники ПрАТ «Кременчукгаз» продовжують працювати щодня, так само як і решта оперативних служб, в умовах карантину. Ми залишаємося на передовій захисту своїх споживачів.

Природний газ надходить у наші домівки так само, як і раніше.

Розрахуватися за газ чи перевірити стан рахунку можна не виходячи із дому за допомогою Особистого кабінету на нашому офіційному сайті.

Будь-яке питання, що стосується природного газу, можна з’ясувати, звернувшись за телефоном до Центру обслуговування споживачів,  +38 (067) 504-78-16, через Viber або електронною поштою office@kgaz.com.ua або cos.kremgas@gmail.com. Нагадаємо, що раніше ми перейшли в обмежений режим роботи в умовах карантину.

Телефон Служби «104» дійсний і цілодобовий.

Співробітники Аварійно-диспетчерської служби навіть приєдналися до своєрідного флешмобу всіх оперативників світу, які поширюють свої фото із закликами дотримуватися карантину. Так само, як медики, рятувальники, поліцейські з різних країн.

На світлині - у руках кременчужан - прості й зворушливі слова, роздруковані на папірцях:

ЩОБ-БУВ-БЕЗПЕЧНИЙ-ГАЗ-МИ-ПРАЦЮЄМО-ДЛЯ-ВАС

Разом з тим, 23 березня 2020 року на підприємстві сформовано оперативний штаб ПрАТ «Кременчукгаз». Його очолив голова правління Богдан Оксененко. Штаб відслідковує ситуацію в період запровадження карантину, а також координує роботу щодо запобігання поширенню вірусної інфекції та надає необхідну інформацію й рекомендації своїм працівникам та споживачам природного газу. Задля збереження здоров’я співробітників впроваджено низку заходів з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Зокрема, розроблено покрокові інструкції з охорони праці щодо дій працівників ПрАТ «Кременчукгаз»:

у момент усунення аварійних заявок;

виконання термінових робіт, пов’язаних з пуском природного газу;

після повернення із закордонної відпустки, або повернення їх рідних, які знаходяться в тісному контакті;

водіям - під час здійснення перевезень співробітників підприємства.

Працівники підприємства, які були задіяні в роботі з населенням, наразі тимчасово припинили виконання своїх обов’язків і отримають часткову компенсацію по завершенню вимушеного простою.

Однак, «щоби був безпечний газ ми працюємо для вас!» - Служба «104».

Бережіть себе і своїх близьких.

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ