Щоб погода не наробила шкоди!
У зв’язку з погіршенням погодних умов зростає небезпека отруєння продуктами згорання природного газу! (ІНФОГРАФІКА)
Справжня зима на порозі – звідусіль лунають прогнози синоптиків на цей тиждень!
Уже 13 січня 2021 року зранку спостерігатиметься снігопад, сильний вітер, а до кінця тижня температура може впасти нижче 20о С морозу!
А ви знаєте, що у зв’язку з погіршенням погодних умов зростає небезпека отруєння продуктами згорання природного газу?
Потурбуйтеся про справність своїх опалювальних котлів, газових плит і колонок, перевірте витяжки та контролюйте їх в увімкнутому стані.
Помічниками в обслуговуванні ваших приладів стануть фахівці ПрАТ «Кременчукгаз» - угоду на техобслуговування легко укласти в Центрі обслуговування споживачів –
0675047816 або
0536780404.
І не треба вам нікуди їхати!
Бо в нас є «Газовий майстер», який сам приїде за вашою заявкою!
Про те, як запобігти лиху, і не отруїтися чадним газом - у коментарі інженерки учбового центру ДОГРМ та С ПрАТ «Кременчукгаз» Світлани Короп.
«У зв’язку з погіршенням погодних умов, зростає небезпека отруєння продуктами згорання природного газу, розповідає Світлана Михайлівна. - Важливою умовою безпеки при користуванні природним газом, є його повне згорання. Для цього необхідна певна кількість повітря. Так, для повного згорання 1м3 природного газу потрібно біля 10 м3 повітря, в приміщеннях де працюють газові прилади, повинно постійно надходити свіже повітря для утворення повітрообміну та повного згорання природного газу. За відсутності необхідної кількості повітря газ повністю не згорає, утворюючи оксид вуглецю(СО) — чадний газ, що викликає отруєння.
Світлана Короп
Безпечна експлуатація газових приладів залежить від справності вентиляційних і димових каналів, та наявності в них тяги. Тому необхідно постійно перевіряти наявність тяги при роботі газових приладів з відводом продуктів згорання в димохід, до ввімкнення приладу і після 4-5 хвилин його роботи, а також під час сильного вітру, дощу, туману оскільки в димовому і вентиляційному каналі може утворитися зворотна тяга, внаслідок чого продукти згорання природного газу залишаться в приміщенні.
Також хочу наголосити, що безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових будинків забезпечує їх власник, тому власникам необхідно щорічно проводити перевірку та прочищення вентиляційних та димових каналів за допомоги спеціалізованої організації, яка має дозвіл на виконання цих робіт, а в період значного похолодання — необхідно проводити постійний огляд оголовків димоходів, з метою попередження їх обмерзання».
Інфографіка: buro.mt
Фото: oboitut.com