(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

17 Січень 2020

Шахраї орудують під виглядом працівників міськгазу

Адміністрація ПрАТ «Кременчукгаз» попереджає споживачів про небезпеку.

УВАГА ШАХРАЙСТВО ‼️

‼️ Адміністрація ПрАТ «Кременчукгаз» застерігає всіх своїх користувачів: будьте обачливі, якщо люди, що прийшли до вас, представилися працівниками міськгазу, бо вас можуть надурити шахраї!
Кременчужанка Оляна Колесник розповіла місцевій пресі, що ось у січні 2020 цими днями ошукали її 75-річну маму під виглядом перевірки газових приладів. Викрали гроші, пластикові карточки і документи.
Нагадаємо, що два з половиною місяці тому, 4 листопада 2019 року, практично в центрі Кременчука – на вул..Сумській стався подібний випадок. Бабуся повірила, що чоловік, який подзвонив до неї у двері, справжній працівник газової служби, який перевірятиме лічильник. Натомість той чоловік був шахраєм і обікрав мешканку. Обидва випадки розслідує поліція.
⚠️ Оскільки жертвами шахраїв часто стають люди похилого віку, то звертаємося до молоді: розповідайте своїм мамам і татам, бабусям і дідусям про шахрайства. Пам’ятайте, що злодії інколи обирають агресивну поведінку, отож хай ваші родичі навіть не відкривають двері незнайомцям, а спочатку перевірять, чи справді служба на виїзді за їх адресою.
☎️ Якщо ви сумніваєтесь, що до вас прийшов працівник «Кременчукгазу», то краще подзвоніть нам -
(0536) 78-04-04,
+38 067 503 75 20 –
і вас поінформують, чи справді наші фахівці виїхали до вас додому.
ℹ️ Зі свого боку повідомляємо, що про всі планові роботи ми інформуємо своїх абонентів заздалегідь. Фахівці мають при собі посвідчення працівника ПрАТ «Кременчукгаз». За умови, якщо роботи проводяться в під’їзді, то при вході розміщується відповідне оголошення.

Бережіть себе і свою родину!