НОВИНИ

04 Березень 2021

Семенівським газовикам доведеться ще потренуватися

ПрАТ «Кременчукгаз» провів тренувальне заняття для співробітників Аварійно-диспетчерської служби (ФОТО).

Тренувальне заняття провів для Семенівської бригади начальник АДС (Аварійно-диспетчерської служби) ПрАТ «Кременчукгаз» Сергій Гавриков.

Два слюсарі та водій повинні були умовно усунути витік газу в колодязі на крані. Для цього треба було використати засоби індивідуального захисту, спуститися із страховкою у колодязь.

За підсумками тренування працівники отримали кілька зауважень, щодо часових критеріїв та правил техніки безпеки під час виконання аварійних робіт.

Помилки та відхилення детально проаналізували, адже у реальній ситуації вони можуть коштувати людського життя.

«Цього разу у тренуванні був застосований ефект раптовості, - розповідає Сергій Гавриков. – Все як у житті – аварія на газопроводах не попереджає людей, коли і де вона станеться. Отож хлопці повинні бути готові до цього постійно і виконувати всі нормативи на «відмінно»! За місяць перевіримо, як вони впораються із завданням. А поки що: тренуватися, тренуватися, тренуватися…»

Сподіваємося, що наступного разу все буде на «відмінно».

А поки що зазначимо: «не помиляється той, хто нічого не робить».

Життя і робота – це не лише досягнення, а й щоденний шлях до них, подекуди складний і тернистий.

Нагадаємо, 12 лютого 2021 року в рамках комплексної перевірки оперативники Аварійно-диспетчерської служби ПрАТ «Кременчукгаз» виконали кілька завдань. 

А 3 лютого 2021 року бригада АДС ПрАТ «Кременчукгаз» у Горішніх Плавнях впоралась із завданням з одягання засобів індивідуального захисту. 

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ