(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

31 Грудень 2020

Ялинка наших корисних справ 2020

ПрАТ «Кременчукгаз» прикрасив цьогорічну ялинку своїми досягненнями у взаємодії зі споживачами (ІНФОГРАФІКА).

На порозі Нового 2021 року ПрАТ «Кременчукгаз» підводить підсумки всіх корисних справ та інтерактивностей, які здійснені для споживачів.

Протягом 2020 року ми опублікували багато наочної агітації щодо правил поводження з природним газом, щодо особистої безпеки під час експлуатації газових приладів.

Ми запроваджували нові сервіси, робили їх зручнішими, роз’яснювали умови оплати та передачі показників, інформували про планові та аварійні роботи, відповідали на ваші зауваження, питання та коментарі, публікували цікаві історії, знайомили з працівниками колективу.

Ми швидко відреагували на карантинні обмеження та перейшли на онлайн обслуговування.

І врешті-решт, 2020 року ми відзначили День Народження підприємства, якому вже 56 років.

Про наші досягнення ми оповіщали вас протягом року на наших інтернет-ресурсах – офіційному сайті та сторінці у Fb. При цьому кількість наших підписників у соцмережі зросла більше ніж удвічі.

Звісно, для всіх наших корисних справ бракуватиме прикрас на цій ялинці, але частину із них споглядаймо та радіймо разом.

Про те, скільки витоків газу ми усунули протягом року, скільки ліквідували аварій, скільки загалом здійснили виїздів, виявили несанкціонованих підключень, провели тренувань, повірили лічильників, яке замінили обладнання та багато іншого ви дізнаєтесь за офіційними підсумками року, які щоразу надає кожен із підрозділів ПрАТ «Кременчукгаз».