(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

03 Грудень 2019

Якщо вам принесли листівку від ПрАТ «Кременчукгаз»…

Попереджаємо про зміни в законодавстві.

До уваги споживачів!

Якщо вам принесли таку листівку від ПрАТ «Кременчукгаз», то це значить, що ми повідомляємо вам про величину замовленої потужності.

Величина замовленої потужності – це фактичний обсяг природного газу за період з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2019 року для кожного споживача окремо. Тобто у кожному повідомленні різні дані.

Про величину замовленої потужності ми інформуємо вас у зв’язку з внесенням змінам в Кодексі газорозподільних мереж, що регламентовані Постановою №2080 Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 7 жовтня 2019 року.

Принципи формування вартості послуг з розподілу газу зміняться – саме про це йдеться у Постанові.

Очікується, що вартість послуг з розподілу природного газу виключать з вартості природного газу для споживачів. В Нацкомісії вважають, що такий підхід дозволить знизити для споживача фінансове навантаження за послугу розподілу природного газу в пікові періоди споживання (насамперед в опалювальний період).

Згідно зі змінами в Кодексі, щомісяця наступного року (після прийняття відповідної Постанови Нацкомісії про дату введення змін) кожному із споживачів нараховуватиметься вартість послуги з розподілу природного газу, в залежності від фактичного річного споживання, однакова кожного місяця. Оскільки послуга «Кременчукгазу» дорівнюватиме добутку 1/12 частки замовленої потужності (спожитого вами газу протягом року) і тарифу на розподіл ПрАТ «Кременчукгаз».

Станом на 1 грудня 2019 року новий тариф для ПрАТ «Кременчукгаз» ще не встановлено. Після отримання затвердженого тарифу ми оприлюднимо цю інформацію.

Додамо, що листівки-повідомлення розносять кожному споживачу наші працівники. До початку 2020 року ми проінформуємо таким чином все населення.