(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

26 Квітень 2020

Процес розпису стіни ПрАТ «Кременчукгаз» - тонкощі мистецького проєкту

Як це робиться, або стріт-арт очима художниці (ВІДЕО).

Триває конкурс GazART, покликаний допомогти молодим художникам.

Тим часом, з’явилося відео процесу розпису стіни на території ПрАТ «Кременчукгаз» - сюжету із двома чудернацькими совами.

Відео зняла і змонтувала сама учасниця нашого мистецького проекту Марина Тристан. Вона задоволена цією роботою, хоча вважає, що немає межі досконалості.

«Настав час розповісти вам про свою наймасштабнішу на даний момент роботу - розпис стіни однієї із господарчих споруд на території ПрАТ «Кременчукгаз», пише Марина в соцмережах. - Картина намальована в рамках мистецького проєку GazART, в якому я вирішила взяти участь.

Це можливість показати себе ще більшому колу людей, заявити про себе, як стріт-арт художника та аерографіста, поповнювати своє портфоліо маштабними картинами нового рівня. До цього я розписувала стіни, ворота та гаражі звичайними пензликами та фарбами, але мені цього було замало, роботи не були такими «повітряними», легкими, як мені хотілося, такими, як можна створити тільки з допомогою аерографа».

Захопившись аерографією, юна художниця зіткнулася з деякими труднощами. І подолати їх якраз була нагода у такій роботі. Адже наш проєкт надає митцям можливість пробувати себе, помилятися, шукати себе, проявляти талант.

«Починаючи роботу мені було зовсім не страшно, що щось може піти не так, - ділиться Марина враженнями зі своїми підписниками. - Єдине, що мене турбувало - це не пошкодити інструментарій. Мене попереджали, що сопло аерографа - дуже тендітна штука, та і сам аерограф вибаглива річ, яку потрібно постійно прочищати і не давати фарбі висихати в ній, бо буде біда. А по-секрету, скажу, чистити пензлики, палітри після роботи - найгірша річ для мене, іноді від однієї думки відбивається бажання малювати.

Але то все дрібниці життя, згадуючи, яка краса може вийти після всіх тих морок. Гріє думка, що на карантині є безліч часу, для освоєння нового інструменту і тренування в різних проектах, таких як проект GazART».

Ми сподіваємося, що це не остання робота Марини в рамках нашого мистецького проекту.

Ми також нагадуємо, що його ініціатором став голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко, а першими учасниками були молоді художники Олег Івлєв та Данііла Ніч.

До 17 травня 2020 року чекаємо робіт на наш конкурс!

Надсилайте ескізи на адресу dolinam4@gmail.com.

В темі листа, будь ласка, напишіть: GazART.

Автори найкращих робіт зможуть реалізувати свої креативні проєкти, а підприємство забезпечуватиме інформаційну підтримку художників на всіх етапах.