НОВИНИ

17 Березень 2020

Переходимо на дистанційне обслуговування в умовах карантину через коронавірус

Інформаційне повідомлення ПрАТ "КРЕМЕНЧУКГАЗ".

У зв'язку з введенням в дію Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 "ПрАТ "Кременчукгаз" повідомляє наступне:

на час дії Постанови Центр обслуговування споживачів (далі ЦОС) переходить в режим обмеженого прийому з забороною безпосереднього відвідування ЦОС заявниками.

При цьому ПрАТ продовжує надавати всі, без винятку, послуги відповідно до функціональних обов'язків.  

Для здійснення звернення до ПрАТ "Кременчукгаз" із будь-якого питання необхідно:

1. Підготувати в письмовому або електронному вигляді звернення, відправити його (фотокопію) на електронну адресу: office@kgaz.com.ua або cos.kremgas@gmail.com, вказавши при цьому ПІБ, власну адресу та номер телефону.

Також, звернення можна відправити через систему Viber, WhatsApp, Telegram на телефонний номер ЦОС:  +38 (067) 504-78-16.

2. Ваше звернення буде зареєстроване адміністратором ЦОС та розглянуте до виконання. При цьому, адміністратором буде здійснений Вам телефонний дзвінок для уточнення додаткової інформації та необхідних роз'яснень щодо виконання Вашої заявки.

3. Надання необхідних документів (обмін документами) також буде здійснюватись засобами електронної передачі даних (вищевказані електронна пошта, Viber, WhatsApp, Telegram). 

4. Для отримання будь-якої інформації або консультацій, телефонуйте: 067-503-75-20; 095-720-00-36; 063-839-35-33 - Колл-центр ПрАТ "Кременчукгаз". 

Також, доводимо до відома, що Аварійно-диспетчерська служба ПрАТ "Кременчукгаз" продовжеє працювати в штатному режимі.   

ПрАТ наголошує на тому, що не зважаючи на певні обмеження, продовжує виконувати всі роботи для задоволення потреб наших споживачів. 

Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров'я! 

Адміністрація ПрАТ "Кременчукгаз"

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ