(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

20 Липень 2020

Пізно ввечері невідомі перекрили газ у шестиповерхівці в центрі Кременчука

В місті почастішали несанкціоновані відключення.

О 20:41 у неділю, 19 липня 2020 року, в центрі Кременчука частина мешканців нової шести-поверхівки залишилася без газу. Всього 16 квартир у двох будинках.

Як повідомляє Центральна диспетчерська служба ПрАТ «Кременчукгаз», це сталося на вул. Софіївській, 28 (район швейної фабрики). Відключеними виявилися крани 1го стояка 1го під'їзду. Втручання у роботу газопостачальної системи здійснено невідомими особами.

І ще в одному будинку №6 на тій же вулиці сталася подібна історія. Без газу - 10 квартир.

Нагадаємо, що близько трьох днів у центральній частині Кременчука на вул. Халаменюка, 4, сусіди були без газу, бо в одній із квартир п’ятиповерхівки вирішили переставити плиту - 14 липня 2020 року.

Крім того, 9 липня цього року в Кременчуці на вул. Генерала Ірінеєва, 15/1 невідомі особи перекрили два стояка у багатоповерхівці.

 Подібні випадки почастішали. Подекуди це - несанкціоноване втручання, а інколи - відверте хуліганство.

У травні 2020 року невідомі двічі перекривали засувку в селі Кривуші під Кременчуком. У першому випадку без можливості споживати газ залишилося 126 приватних будинків, у іншому – 57.

Адміністрація підприємства має наміри звернутися із цього приводу до правоохоронних органів.

Ми також просимо споживачів за будь якої підозри на несанкціоноване втручання в роботу газової системи терміново повідомляти Службу «104».

Пам’ятаймо, що з природним газом можуть працювати лише фахівці!

В іншому випадку – це небезпечно!