НОВИНИ

04 Лютий 2021

Під час тренування застосовано ефект раптовості - норматив виконано на відмінно

Бригада АДС ПрАТ «Кременчукгаз» у Горішніх Плавнях впоралась із завданням з одягання засобів індивідуального захисту (ФОТО).

Ранок 3 лютого 2021 року у Служби 104 в Горішніх Плавнях пройшов у режимі тренування з одягання засобів індивідуального захисту.

«Під час завдання було застосовано ефект раптовості, - розповідає начальник АДС (Аварійно-диспетчерської служби) ПрАТ «Кременчукгаз» Сергій Гавриков. – Згідно з нормативом, увесь комплект треба одягти за 1 хв. Хлопці впоралися за 44 сек – на відмінно!»

Додамо, що у комплект входить шланговий протигаз, каска, рятувальний пояс та мотузка. Такими засобами газовикам доводиться озброюватися в аварійних ситуаціях. Наприклад, коли загазованість у підвалі, колодязі, ГРП чи в іншому закритому приміщенні або навіть у приямку, перевищує норму.

Вчорашнє тренування проходило на спеціальному тренувальному майданчику в Горішніх Плавнях. У ньому взяли участь: майстер - начальник зміни, 2 слюсарі та 2 водіїї.

Начальник АДС каже, що такі тренування пройде кожен із 20 слюсарів, які працюють у підрозділі. А впродовж 2021 року буде відпрацьовано близько 120 тренувань із усіх нормативів, що стосуються роботи аварійних бригад.

Він розповів цього року працівники Служби 104, зокрема, в Кременчуці вже тренувалися у наданні першої домедичної допомоги.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про подібні тренування АДС, зокрема, в Горішніх Плавнях.

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ