НОВИНИ

16 Січень 2021

Он-лайн Дід Мороз від ПрАТ «Кременчукгаз» розвіз подарунки малечі міста

За два тижні ми отримали дитячі малюнки, вірші, власноручні вироби, відеозаписи виступів (ФОТО).

На офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук була оголошена акція «Он-лайн Дід Мороз!». Вона виникла як альтернатива «реальному» Діду Морозу. В період пандемії та карантинних обмежень важливо зберігати дистанцію і уникати великих скупчень народу. Але це все не має позбавити дітей свята. Бо, допоки малюк вірить у новорічне диво, його дитинство не завершується.

Онлайн Дід Мороз від «Кременчукгазу», як і звичайний, приймає листи від дітей міста з творчими роботами і приносить їм подарунки. За умовами акції, батькам необхідно було зареєструватися та надіслати роботи своїх дітей за допомогою Google-форми.

За два тижні ми отримали багато цікавих робіт – це і малюнки, і вірші, і вироби своїми руками, і відеозаписи виступів на змаганнях (дивіться у Фейсбуці). Кожна дитина, що підготувала творчу роботу, отримує свій солодкий приз від підприємства.

Через оголошення карантину, видачу подарунків ми проводили індивідуально за допомогою адресної доставки.

Сьогодні, 16-го січня, співробітники ПрАТ «Кременчукгаз» з самого ранку розвозили солодкі сюрпризи. Хтось із наших адресатів уже бавився зі снігом на вулиці, хтось ховався від морозу вдома і по подаруночок до нас виходили мами, тата і бабусі. Але холодна погода не завадила видачі солодощів.

Загалом у новорічній акції цього року взяли участь 24 сім’ї.

Малята роблять наш світ кращим та яскравішим, вони чекають дива та як тільки можуть, показують нам свої мрії - підтримуймо їх! Ми це вже робимо. Працюємо для вас 24/7/365!!!

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

Фото: Володимир Яковенко

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ