НОВИНИ

02 Жовтень 2020

Не політичне привітання освітянам

Кожен учительський колектив кременчуцьких шкіл отримав торт від ПрАТ «Кременчукгаз» (ФОТО).

Напередодні Дня працівників освіти кожен учительський колектив 30-ти кременчуцьких шкіл отримав солодке привітання від ПрАТ «Кременчукгаз». Кожному педагогічному колективу 2 жовтня 2020 року вручили святковий торт із написом «Кременчукгаз вітає з днем вчителя!».

У час, коли в місті через епідемію коронавірусу закривають школи, а в настроях панує пересторога, ми спробували додати бодай часточку тепла працівникам освіти, здійснили короткі візити і вручили торти для колективів.

Вчителі посміхалися із-під масок, фотографувалися, дякували і подекуди не вірили, що це не політична акція на кшталт загравання кандидатів із електоратом, що спостерігається нині повсюди у зв’язку із майбутніми виборами.

Несподіваною миттю стала зустріч наших юних посланців, працівників Кременчукгазу, Данила і Тані зі своїми вчителями під час поздоровлення. Адже вони самі нещодавно закінчили школу. Це було незаплановано і непередбачувано. І так зворушливо, що із очей колишньої випускниці бризнули сльози!

Кілька шкіл відвідав і сам голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко, який підтримав ідею про привітання педагогів. Мало хто знає, що керівник Кременчукгазу сам із вчительської династії. Свого часу він закінчив Херсонський державний педагогічний інститут. І працював вчителем математики та інформатики.

«Я свідомо пішов учитися на педагога, - згадує пан Оксененко. – Хоча в ті часи це була малооплачувана професія. Однак переді мною був батьківський приклад. Він свідчив про те, що є речі, які важливіші за матеріальне. Я вдячний своїм батькам і своїм вчителям. А також тим вчителям, які виховують нове покоління, в тому числі і моїх дітей».

Ми бажали сьогодні розумних учнів вчителям та особистого міцного здоров’я, а вони у відповідь вторили одне одному: «Хай наші діти не хворіють!»

Насамкінець нагадаємо про співпрацю газовиків і освітян: кілька років підряд для школярів інструктор ПрАТ «Кременчукгаз» готує програми щодо користування газовими приладами та викладає їх у різних навчальних закладах. 

Додамо, що повний фоторепортаж про привітання вчителів Кременчука вже викладено у соцмережі Facebook – на сторінці ПрАТ «Кременчукгаз» - шукайте знайомі обличчя, пишіть коментарі, привітання, додавайте настрою своїм колегам та вчителям! 

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ