(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

30 Квітень 2020

На Молодіжному загорілася їжа на плиті – перекрито газ у будинку

Близько доби 10 квартир у багатоповерхівці залишаються без газопостачання через неконтактного сусіда.

29 квітня 2020 року о 12:25 Держслужба з надзвичайних ситуацій викликала Аварійно-диспетчерську службу ПрАТ «Кременчукгаз» за адресою квартал 297, будинок №6.

Як виявилося, рятувальники виїхали за тією адресою через загорання їжі, залишеної без нагляду на газовій плиті.

На плиті згоріла каструля з їжею. Пожежні кажуть, що господар квартири заснув. На номер «101» подзвонили сусіди, які побачили дим у під'їзді.

Фахівці Служби «104» терміново прибули на місце події. Але потрапити до помешкання, де сталася пожежа, не вдалося. Господар зачинився у квартирі і відмовився відкривати двері.

Через загрозу небезпечних наслідків можливого пошкодження газового обладнання прийнято рішення припинити газопостачання до квартири, де сталася пожежа. Однак, разом із цим мешканцем, без газу залишилися ще дев’ять сусідів по стояку.

В Аварійно-диспетчерській службі ПрАТ «Кременчукгаз» кажуть, що це вже четвертий подібний випадок за квітень-місяць. Із початку 2020 року зафіксовано 5 випадків загорання їжі.

Нагадаємо, ми повідомляли, що із введенням карантину в Кременчуці мешканці стали частіше користуватися газовою плитою. Разом з тим, почастішали випадки залишання без нагляду їжі під час приготування.