НОВИНИ

25 Листопад 2019

GazART – мистецький проект

ПрАТ «Кременчукгаз» розпочинає мистецький проект GazART і запрошує до нього молодих художників.

Ми прагнемо зробити світ яскравішим, наповненим змістом і одночасно дати можливість митцям втілити свої ідеї в життя та вдосконалити вміння й накопичити досвід.

Першу роботу в стилі настінного малярства, чи графіті, «Кременчукгаз» вирішив випробувати на собі – хай звичайна промислова територія за допомогою стріт-арту перетвориться на своєрідну галерею. На сумних сірих парканах незабаром з’являться сюжети двох художників, які погодилися на співпрацю.

Фоторепортаж ми розмістимо незабаром, коли художники завершать свою роботу.

Художниця Данііла Ніч перетворює огорожу на витвір мистецтва. 20 листопада 2019 р. 

 

Такий вигляд мав бетонний паркан ще у жовтні 2019 р.

Як зазначив один із українських художників, «апогей графіті - задоволення - це коли ти малюєш один, другий, третій малюнок на стіні, а через 5-10 років  зустрічаєш людину, яка каже, що саме ця стіна вплинула на її світогляд».

Поступово на сумному сірому паркані почав з’являтися сюжет

Десятки і сотні фахівців підприємства «Кременчукгаз» щоденно зайняті доволі суворою та відповідальною роботою, хоча в звичайному житті вони залишаються звичайними людьми, які потребують душевного комфорту. Отож, такі зміни мають повернути до позитивного сприйняття буденності.

Ініціатором проекту є голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко, який забезпечив художників матеріалами для їх творчості.

Ми маємо наміри розвивати ідею підтримки молодих митців та сподіваємося, що проект GazART вийде за рамки території підприємства і зацікавить містян. Обіцяємо розглянути будь-які креативні пропозиції.

 А тепер знайомтесь із нашими талановитими друзями, які вирішили поділитися майстерністю та залишити творчий слід в історії підприємства й загалом Кременчука.

 

Молода художниця Данііла Ніч 

Навчається образотворчому мистецтву у викладачки Інни Мосієнко.

Данііла обожнює творчість і все що з ним пов'язане. Вона учасниця щорічних місцевих виставок у рамках відомого в Кременчуці та за його межами об'єднання "Нова провінція". Її роботи також можна знайти на вулицях міста у вигляді постерів та наліпок.

Саме в ці дні до 30 листопада 2019 р. виставку робіт Данііли можна побачити на 4 поверсі будівлі Головпоштамту на вул. Соборній,19 (в танцювальній студії з 17 до 20 год.)

Мандруючи країнами вона цікавиться тамтешнім мистецтвом і ділиться своїми враженнями в соцмережах:

«Wanderlust - або пристрасть до подорожей. Правда ж, чудове слівце?! І, виявляється, в англійській для цього стану є окреме слово!» (@da.nichka_)

Улюблені стилі: графіка, стрітарт, графіті та пуантилізм.

Улюблені матеріали: гуаш, маркери, гелеві ручки та балончики.

«Передавати світ таким як він є, мені не цікаво, для цього є інші художники, - вважає Данііла Ніч. - Вони хочуть зупинити момент, додати трохи свого в реальність, їх очі як лінза, через які реальність трохи змінюється. Я ж прагну зображати ідеї і світ, який неможливо побачити, крім того як відчути або просто знати про нього».

21-річний художник Олег Івлєв – каліграфіст.

Саме він створив логотип нашого проекту GazART! Разом із Даніілою вони виконали перший сюжет у стилі стріт-арт на території підприємства. А тепер Олег планує зробити окрему роботу - на іншій площині під відкритим небом.

Він учився в Решетилівському художньому професійному ліцеї, закінчив художню школу, вивчав готичну каліграфію. Нині працює в розпліднику рослин, формуючи декоративні кущі та дерева.

У свої роботи художник вкладає філософський зміст та вважає, що слова мають велику силу, бо коли людина читає їх, то налаштовує себе на позитив.

«Для мене поліграфія, це динаміка, ритм, стиль, форма, поєднання кольору. Кожна буква неповторна. А різноманіття інструментів та матеріалів так і надихають!» (@oleg.sone)

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ