НОВИНИ

27 Березень 2020

Газ в умовах карантину мусить бути безпечним

Фахівці ПрАТ «Кременчукгаз» закликають до відповідальності у користуванні газовими приладами всіх, хто змушений перебувати вдома через пандемію коронавірусу.

Карантин, який оголосили на запобігання коронавірусу, змусив залишатися вдома людей на відміну від звичайного життєвого графіку. Тепер, коли мешканці проводять майже весь час у квартирі чи будинку, доводиться частіше вмикати газові прилади.

А от вимикати їх звик не кожен.

Керівник Департаменту обслуговування газорозподільних мереж та споруд ПрАТ «Кременчукгаз» Євген Козлов

«Почастішало користування газовими приладами, причому, без нагляду, - розповідає керівник Департаменту обслуговування газорозподільних мереж та споруд (ДОГРМ та С) ПрАТ «Кременчукгаз» Євген Козлов. – Доступ до газової плити тепер з’явився у всіх членів родини – і дорослих, і дітей. У такій ситуації важливо правильно поводитися з газом, інакше це може призвести до біди.

Ми, як ургентна служба, залишаємося працювати в умовах карантину так само як і решта оперативників. Цілодобово чергує Аварійно-диспетчерська служба. Ми готові прийти на допомогу кожному споживачеві природного газу навіть в умовах надзвичайної ситуації, яку оголосили в Україні. Але це не привід допускати іншу небезпеку в наші оселі, забувати про те, що газ не лише корисний. Він може перетворитися на ворожого, якщо не слідкувати за газовими приладами».

Фахівці ПрАТ «Кременчукгаз» і справді залишаються на своїх місцях, щоби забезпечити безперебійне, безпечне та якісне газопостачання споживачам – Служба «104» працює у звичайному режимі 24/7. Ми повідомляли про перехід на дистанційне обслуговування в умовах карантину та закликаємо реєструватися в Особистому кабінеті на нашому офіційному сайті.

Інженерка учбового центру ДОГРМ та С Світлана Короп

«У зв’язку із поширенням коронавірусу COVID -19 увага споживачів прикута до засобів індивідуального захисту — це важливо, - каже інженерка учбового центру ДОГРМ та С Світлана Короп. - Але ніхто не знімав відповідальність власників за дотримання правил безпечного користування газом у побуті. Натомість неправильна експлуатація газових приладів та поганий догляд за ними може спричинити отруєння, задуху, пожежу чи навіть вибух.

У звязку із карантином основна кількість споживачів залишається вдома, що збільшує вірогідність порушень правил безпеки.

Варто пам’ятати, що природний газ — це горючий газ. У випадку його витоку і скупчення в приміщеннях утворюється газоповітряна суміш. При виникненні будь якого джерела вогню чи іскри, відбувається загорання та вибух.

В помешкання, де працюють газові прилади, мусить постійно надходити свіже повітря, що необхідне для повного згорання газу. Тому при користуванні газом рекомендовано тримати відкритою кватирку (фрамугу) вікна.

Користуватися газовими приладами можна тільки при наявності тяги у димових та вентиляційних каналах.

Не можна залишати газові прилади без нагляду, крім розрахованих на безперервну роботу й обладнаних для цього відповідною автоматикою.

Не можна допускати, щоб газові прилади працювали без потреби.

Утримуйте газові прилади та обладнання у чистому та справному стані!»

Ми розуміємо, що виявляючи порушення в роботі газових приладів, їх незвичну роботу чи вихід із ладу, не кожен звертається за консультацією чи допомогою фахівців «Кременчукгазу». Саме тому і звертаємося до вас із проханням не боятися, не соромитися, а довіряти нам. Адже очікувати, коли станеться аварійна ситуація вкрай небезпечно. Навпаки – треба її попередити. У цьому полягає відповідальність кожного.

Із вищезгаданими питаннями або ж для  здійснення ремонту газових приладів телефонуйте до Центру обслуговування споживачів (ЦОС) ПрАТ «Кременчукгаз» :

+38 (067) 504-78-16 (Viber, WhatsApp,Telegram),

або надсилайте запит на електронну адресу: office@kgaz.com.ua  або cos.kremgas@gmail.com.

Користуйтеся послугою із технічного обслуговування – про те, як укласти угоду, вам також розкажуть у ЦОС.

В разі витоку газу необхідно негайно викликати Аварійно-диспетчерську службу ПрАТ «Кременчукгаз» за номером «104», цілодобово.

Дотримання правил безпечного користування  газовими приладами та газом у побуті є запорукою вашої безпеки та безпеки ваших родин. А це як ніколи потрібно нам всім зараз.

Ми залишаємося на своїх робочих місцях.

«Щоби був безпечний газ, ми працюємо для Вас!!!»

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ