(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

08 Жовтень 2019

Футбольний вересень на морі

Команда ПрАТ «Кременчукгаз» взяла участь у турнірі з міні-футболу на всеукраїнських змаганнях газовиків - вперше на Арабатській стрілці.

Турнір із міні-футболу серед українських газовиків проходив у вересні в селищі Стрєлкове, на узбережжі Азовського моря. Населений пункт знаходиться в Херсонській області на Арабатській стрілці. Близько двохсот газовиків з усієї України з‘їхалися туди, щоб показати: вони вміють не лише професійно працювати, а й підтримують здоровий спосіб життя, вміють досягати спортивної мети та відстоювати честь свого підприємства.

Всього в змаганнях узяли участь 13 команд. Серед них: «Хмельницькгаз», «Рівнегаз», «Львівгаз», «Дніпропетровськгаз», «Сумигаз», «Київоблгаз», «Миколаївгаз», «Харківгаз», «Криворіжгаз», «Дніпрогаз», «Ів-Франківськгаз», «Голубе Полум'я».

На ігри запросили і працівників ПрАТ «Кременчукгаз». Загалом команда підприємства бере участь у змаганнях із міні-футболу вже втретє. Однак на турнір, що проходив біля моря, хлопці поїхали вперше.

Всіх кременчуцьких гравців профспілка разом із головою правління забезпечили новою формою, харчуванням та проживанням. 

Місцем збору стала база відпочинку АТ «Дніпропетровськгаз» - «Голубе Полум'я».

Протягом чотирьох днів тривали ігри в групах, які завершилися фіналом малого кубку. 

Як розповів представник команди Віктор Брушнєвський, наші працівники грали з повною самовіддачею. Під час запеклої боротьби на футбольному полі два гравця навіть отримали травми. На щастя, незначні. Кременчужани гідно боролися проти доволі сильних супротивників. У фіналі виграла команда «Хмельницькгаз».

Натомість футболісти ПрАТ «Кременчукгаз» привезли зі змагань титул «Найбільш коректна команда». За всі ігри наші працівники отримали лише одну «жовту карточку».

Склад команди ПрАТ «Кременчукгаз»:

Байбара Максим

Бугаєць Артем

Димочко Юрій

Лисенко Олександр

Макошко Валерій

Малофеєв Олег

Мокрий Дмитро

Твердохліб Сергій

Перемоги нашої команди ще попереду!

Між матчами футболістам цікаво було спілкуватися з колегами. Особливо з представниками західного регіону – адже вони виявилися на дуже високому спортивному рівні.

Що можна сказати про море? Азовське море в ті дні, на диво, було штормовим і рятувальники забороняли купатися. Та й часу між змаганнями було обмаль. Лише на другий та третій день кременчужанам вдалося ненадовго зануритися в хвилі. Крім того, команда встигла побувати на цілющих джерелах, де розташоване гліцеринове озеро та б’ють ключі з гарячою водою.

Нагадаємо, що команда «Кременчукгазу» брала участь у ІІІ Всеукраїнському чемпіонаті з міні-футболу серед газових господарств, який проходив ще 15-17 травня у Харкові.