(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

25 Червень 2020

Чотири стихії ГазАРТу

Завершено третій наймасштабніший стріт-арт на території ПрАТ «Кременчукгаз» - дивіться, як це було (ВІДЕО, ФОТО).

Третя за рахунком художня робота завершена в рамках мистецького проекту ПрАТ «Кременчукгаз» - ГазАРТ. Маштабна робота під назвою «Чотири стихії» виконана художницею Мариною Тристан на паркані підприємства.

«Обожнюю великі площі, великі стіни:) – пише Марина в соцмережах. - Обожнюю невимушеність в роботі і не прив'язаність до результату. Це те, що приносить задоволення уже в процесі)

Мене запитують: «Що означає ця картина?» На всі такі питання люди мають самі собі давати відповідь, адже кожен бачить свій сенс у малюнку. Особисто моє бачення картини - це гармонія 4 стихій: води, вогню, повітря і землі. А також поєднання тваринного і людського світу, як першооснови життя і природи. Все навколо складає величну і могутню силу, яку ми маємо поважати та оберігати, і не намагатися перевершити, адже людина - далеко не досконала істота. Вона здатна вижити лише підтримуючи гармонію з усім, що її оточує».

Це вже друга робота Марини Тристан, виконана в рамках проекту ГазАРТ. Першим став сюжет із двома совами на стіні пожежного резервуару на території підприємства. Обидві роботи виконані в техніці аерографії.

Додамо, що ініціативу започаткував минулого року голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко, який забезпечує художників фарбами.

«Ми плануємо розвивати наш ГазАРТ, - прокоментував хід мистецького проєкту Б.Оксененко Кременчуцькій телерадіокомпанії. – Є певні ідеї. Ми провели конкурс серед художників, визначили п’ятьох переможців. Хочемо запропонувати їм вже конкретну площину, за право розписувати яку вони й позмагаються. Від них очікуємо ескізи-пропозиції. Поки що відкрите питання: в якому саме стилі буде наступне графіті. Все буде залежати від того, що запропонують художники. Критерієм має бути соціальна спрямованість сюжету».

Нагадаємо, що першими учасниками ГазАРТу стали Данііла Ніч та Олег Івлєв, які розмалювали один із промислових парканів повітряними кулями.

Пропонуємо поспостерігати за процесом створення «Чотирьох стихій»:

Це відео Марина зняла у процесі роботи

Таким був цей паркан у листопаді 2019 року

У квітні 2020 року Марина Тристан взялася його розмальовувати

Графіті «Чотири стихії» на паркані ПрАТ «Кременчукгаз» завершене 20 червня 2020 року