(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

25 Листопад 2019

Безглузді жарти з газом

Через загрозу вибуху Аварійно-диспетчерська служба (АДС) ПрАТ «Кременчукгаз» відключила від газопостачання стояк п’ятиповерхівки на околиці Кременчука - вже добу п’ять квартир залишаються без газу.

Без газу протягом доби залишаються п’ять квартир в Кременчуці через безглузді жарти мешканців однієї з них.

Через загрозу вибуху Аварійно-диспетчерська служба (АДС) ПрАТ «Кременчукгаз» відключила від газопостачання стояк п’ятиповерхівки на околиці Кременчука. Інцидент стався в неділю увечері, 24 листопада 2019 року за адресою проспект Лесі Українки, 7. Це Молодіжний - неподалік восьмої школи.
О 17:20 надійшла заявка на пульт АДС Кременчуггаз від чергового оператора патрульної поліції про те, що жінка закрилася в квартирі і погрожувала відкрити газ та підірвати квартиру.
За вказаною адресою виїхали поліцейські, рятувальники, бригада швидкої допомоги та газова служба.
Натомість мешканка двері не відкрила. Отож, щоб попередити витік газу та його наслідки, довелося перекрити газопостачання на всьому стояку, оскільки не було доступу до квартири.

Станом на понеділок, 25 листопада, на 16:30 доступ не забезпечено і до Центру обслуговування Споживачів ПрАТ «Кременчукгаз» мешканці квартири не зверталися про підключення газу.
Серед заручників ситуації опинилися 4 квартири, які розташовані саме по цьому стояку.