(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

21 Травень 2020

Бабусі та дідусі з гостинцями ПрАТ «Кременчукгаз»

ПрАТ «Кременчукгаз» надав благодійну допомогу понад чотирьом сотням літніх кременчужан під час карантину (ФОТО ВІДЕО ІНФОГРАФІКА).

Благодійна акція «Кременчукгаз_бабусі_та_дідусі» охопила 424 адреси в Кременчуці, де мешкають літні люди.

Кожному із пенсіонерів працівники ПрАТ «Кременчукгаз» привезли пакет із продуктами, миючими засобами, одноразовими масками.

Рішення про надання допомоги було прийняте правлінням підприємства після введення карантину через пандемію коронавірусу.

«Стало зрозумілим, що сотні й тисячі літніх людей залишилися беззахисними в умовах обмежень, коли краще не виходити з дому і не наражатися на небезпеку захворіти, - розповів голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко. - Самотні пенсіонери та люди похилого віку, що не користуються інтернетом, не зможуть замовити собі продукти та інші необхідні речі в онлайні і, відповідно, вимушені виходити з дому в магазин або на ринок.

«Кременчукгаз» - підприємство, що піклується про своїх споживачів і суспільство в цілому, готове докладати зусиль на поліпшення життя інших людей. Ми перебуваємо на передовій захисту жителів регіону так само як і інші ургентні служби. На підприємстві вчасно впровадили необхідні заходи безпеки для своїх співробітників, отож вирішили убезпечити під час карантину людей пенсійного віку.

Ми звернулися до своїх споживачів і отримали від них адреси одиноких мешканців, серед яких були й колишні газовики. Потім ми створили базу таких адресатів, закупили продукти та упакували набори загальною вартістю понад 144 тисячі гривень».

Фахівці Центру обслуговування споживачів (ЦОС) ПрАТ «Кременчукгаз» зв’язалися по телефону з адресатами і попередили, в який день і час до них приїдуть газовики. Керівниця ЦОС Настя Гавва каже, що їм довелося здійснити понад 1000 телефонних дзвінків для забезпечення організації акції.

На старті акції інструктаж провів особисто голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко разом із керівниками підрозділів підприємства.

Благодійні набори завантажили в яскраві оперативні машини Служби «104», які у рамках акції виконували особливу місію.

Протягом 20 квітня – 20 травня 2020 року 18 працівників Аварійно-диспетчерської служби (АДС) та 4 працівника Департаменту обслуговування газорозподільних мереж та споруд (ДОГРМ та С) подолали понад тисячу кілометрів, аби доставити адресатам пакунки.

 

Один із виїздів газовиків, які доставляли набори літнім людям, потрапив у камери міського телебачення

 

Нагадаємо, ми вже розповідали, що відомій у місті краєзнавці Лідії Шатковій не тільки вручили набір, а й відремонтували газову плиту.

 

По завершенню ми отримали сотні зворушливих світлин, на яких можна помітити безліч емоцій тих людей, які подекуди й не вірять, що про них хтось пам’ятає.

Переглянути знімки можна у соцмережах на сторінці ПрАТ «Кременчукгаз» - розглядайте, знаходьте на фото своїх стареньких сусідів.

Розкажіть їм, що вони тепер справжні зірки інтернету! 

Вітайтеся з ними на вулиці, заходьте хоч інколи – поцікавтеся чи справне газове обладнання в них, чи може треба допомога. Тоді телефонуйте нам.

 

Служба 104 дбає про вашу безпеку цілодобово!  

 

Фото: працівники ПрАТ«Кременчукгаз»

Відео: КТРК

Інфографіка: buromt.com.ua