НОВИНИ

01 Квітень 2021

57 років поруч із споживачами природного газу

ПрАТ «Кременчукгаз» святкує День народження 1 квітня 2021 року (ФОТО, ВІДЕО).

Виповнюється 57 років відтоді, як засноване газове господарство в Кременчуці – сьогодні це ПрАТ «Кременчукгаз». Із цієї нагоди ми створили фотоальбом із визначними датами у розвитку підприємства.

 

Рівно рік тому ми розповідали про масштаби нашої діяльності  - про територію і протяжність газопроводів, кількість ключових об’єктів та чисельність колективу.

Але щороку роботи додається: збільшується кількість споживачів, зношується обладнання, яке треба ремонтувати, вдосконалюються технології, змінюється система роботи.

Нагадаємо, що протягом минулого року колектив здійснив справжній прорив у майбутнє. Вперше за останнє десятиліття ПрАТ «Кременчукгаз» взявся освоїти річну програму у понад 38 мільйонів гривень інвестицій – це приблизно у 15 разів більше ніж позаминулого року.

Реконструйовано промислові й адміністративні споруди, придбано машини й інструменти, засновано зручні сервіси, які максимально наближені до  споживачів, поступово вдосконалюється облік природного газу.

Ми знайомили вас із нашими співробітниками, оперативно інформували про ремонти і повідомляли про аварії та роз’яснювали як їм запобігти. Ми встигли привітати освітян усіх кременчуцьких шкіл із професійним святом  , а 500 літніх людей - із Новим 2021 роком продуктовими наборами, а фактично надали благодійну допомогу в рамках акції «КГ_Бабусі_Дідусі».

Ми справно платили податки та вносили свій вагомий вклад у розвиток інфраструктури населених пунктів, які ми обслуговуємо.

Ми вчилися, тренувалися й вдосконалювалися - щоб бути сучасними і корисними! Зокрема, розробляли нові проєкти, в тому числі для дітей та художників та впроваджували їх. За цей рік нашої діяльності відкрито Центри обслуговування споживачів у Кременчуці та Горішніх Плавнях. Ми показали містянам підземелля пам’ятної святині – «Вічного вогню» та розповіли його історію. Ми й досі забезпечуємо його горіння, щороку вкладаючи понад 250 тис грн.

Це наша Служба «104» працювала і працює цілодобово, залишаючись на сторожі безпеки споживачів.

Корпоративна політика підприємства завжди була спрямована на виконання головної функції - безпечне та безперебійне постачання природного газу своїм клієнтам. Але якщо раніше ми накопичували досвід, то зараз переусвідомлюємо його і долаємо нові висоти. Беремо курс на новий рік у діяльності компанії  - маємо на меті зробити Департамент обслуговування газорозподільних мереж та споруд  ПрАТ «Кременчукгаз» найсучаснішим і найтехнологічнішим підрозділом у регіоні!

Цього разу на День народження підприємства ми вирішили дізнатися, хто цікавиться діяльністю компанію та щиро розділяє наші наміри – влаштували розіграш. Отримавши понад півсотні коментарів у соцмережі, ми отримали й зворотній зв’язок та позитив!

Дякуємо дисциплінованим споживачам! Святкуймо разом!

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ