НОВИНИ

22 Березень 2021

100 кубометрів газу – розіграш до Дня народження підприємства

ПрАТ «Кременчукгаз» запрошує до акції в соцмережі, а разом з тим - до тіснішого зв’язку між споживачами та компанією, обслуговуючою газопроводи.

Розігруємо100 м3 природного газу з нагоди Дня народження ПрАТ «Кременчукгаз» у соцмережі Фейсбук!

Наша акція покликана налагодити тісніший зв’язок між споживачами та компанією, обслуговуючою мережі. Тому що ПрАТ «Кременчукгаз» ось уже скоро як 57 років опікується справністю газопроводів, безпечною та безперебійною доставкою природного газу до кожного помешкання чи до кожного об’єкту.

Ми впевнені, що споживачі мусять бути обізнані щодо діяльності підприємства, що надає такі важливі послуги – люди мають розуміти, як працює система, куди саме вкладаються кошти, які вони сплачують.

Маємо на меті заохочувати споживачів, які цікавляться нашою інформацією, допомагають розвитку газового господарства регіону, вдосконаленню його чіткої роботи. Адже корпоративна політика та всі зусилля колективу спрямовані на покращення сервісів, тобто зручність і доступність послуг для кінцевого споживача.

Умови розіграшу:

1.Учасник має бути підписником сторінки ПрАТ «Кременчукгаз» у Фейсбуці на момент розіграшу;

2.Учасник повинен поділитися постом розіграшу у себе на сторінці у Фейсбуці. (Увага! Сторінка профілю учасника повинна бути відкрита на момент розіграшу);

3.Учасник повинен прокоментувати пост із розіграшем фразою: «З днем народження!»;

4.Учасник конкурсу обов'язково має бути абонентом ПрАТ «Кременчукгаз».

1 (першого) квітня 2021 року в День народження ПрАТ «Кременчукгаз» ми рандомно оберемо переможця серед учасників розіграшу.

Увага!

Виграш - 100м3 природного газу - буде передано через відповідного постачальника природного газу. Грошова компенсація виграшу не можлива.

Рішення про проведення розіграшу та Правила розіграшу прийняті Правлінням ПрАТ «Кременчукгаз».

Дякуємо за участь та бажаємо перемоги!

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ