НОВИНИ

01 Квітень 2020

Інструкція до Особистого кабінету – нова кнопка на сайті для споживачів газу

Під час вимушеного карантину, запроваджуючи заходи зі зниження ризиків поширення коронавірусу, ПрАТ «Кременчукгаз» переходить на онлайн спілкування зі споживачами та спрощує користування сервісом.

ПрАТ «Кременчукгаз» в умовах карантину переходить на онлайн спілкування зі своїми споживачами та намагається зробити його доступнішим для всіх категорій населення.

Для спрощення користування онлайн-сервісом «Особистий кабінет»  ми зробили черговий крок. А саме - детально розповідаємо, що і як треба робити, щоб розрахуватися за спожитий газ, не виходячи із дому.

Доступне безконтактне спілкування для споживачів газу в умовах вимушеного карантину забезпечує нова кнопка на нашому офіційному сайті – це «Інструкція користувача Особистого кабінету» .

Натиснувши на «Інструкцію», користувач потрапляє на роз'яснювальну сторінку зі скріншотами, може звірити свої дії чи спроби зареєструватися (внести показання, здійснити оплату) - така наочна допомога тим, хто рідко стикається із подібними речами.

На сьогодні це надзвичайно актуально, адже скрізь – у населених пунктах і навіть цілих країнах – обмежене пересування. Отож ходити зайвий раз до банківської установи чи до терміналу може бути небезпечним із точки зору інфікування.

Наше завдання – це ваша безпека.

Газ повинен бути безпечним.  

І так само у безпеці повинно перебувати наше з вами здоров’я. Ось до цього ми й прикладаємо свої зусилля і свій розум.

Розкажіть про нашу послугу всім, кого знаєте, адже газом користуються практично всі!

Велике прохання до тих користувачів, які добре розуміються на функціях сучасних ґаджетів: допоможіть своїм батькам, дідусям чи бабусям, можливо, літнім сусідам чи комусь із близьких, хто, незалежно від віку, не може впоратися із так званою діджиталізацією.

Зараз ми всі потрапили в ситуацію, коли потребуємо допомоги одне одного.

Давайте пам’ятати: якщо буде оплата, то буде і газ!

Додамо, що на сайті ПрАТ «Кременчукгаз» з’явилася ще одна кнопка –  «Відповіді на найчастіші запитання» - там є про що дізнатися як кажуть «із перших вуст»,

Нагадуємо, що прийом показань лічильників газу від населення здійснюється щомісяця протягом п’яти днів - із 1-го (00:00) до 5-го (24:00) числа.

В «Особистому кабінеті» є можливість передати показники, контролювати стан свого особового рахунку, завантажувати і роздруковувати рахунок-квитанцію, сплачувати за послуги розподілу природного газу онлайн.

Вносити оплату можна до 20-го числа кожного місяця, згідно з вашим рахунком.

Телефон Центру обслуговування споживачів +38 (067) 504-78-16.

Короткий номер на випадок небезпеки – «104».

Ми працюємо для вас цілодобово навіть під час карантину! 

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ