НОВИНИ

05 Листопад 2019

«Майстерня знань» про природний газ

«Кременчукгаз» залучив більше тисячі учнів до просвітницької кампанії в рамках місячника «З правил безпечного користування газом у побуті».

Ліцей №17, 4-Б кл.

Юним користувачам пропонуємо листати наші матеріали, впізнавати себе на світлинах та розповідати про такі зустрічі і про знання, які ви на них здобули!

Школа №26, 5-6 кл.

Протягом місяця дізнавалися наші юні слухачі про те, що газ це не лише тепло і затишок в наших оселях, а потужний природний ресурс, здатний спричинити небезпеку. Про те, чого, можливо, не почують і від дорослих, кому поводження з газовими приладами стало звичним, і які не задумуються над наслідками недотримання правил користування обладнанням.

Школа №23, 8-А клас

Осіння просвітницька кампанія ПрАТ «Кременчукгаз» стартувала напередодні опалювального сезону, 7 жовтня 2019 року, і тривала до кінця місяця у співпраці з Департаментом освіти міста.

Спілкування з учнями у рамках місячника «З правил безпечного користування газом у побуті» провела інженер з підготовки кадрів ПрАТ «Кременчукгаз» Департаменту обслуговування газорозподільних мереж та споруд Світлана Короп.

Школа №20

Кожного разу юні слухачі вирушали в цікаву й пізнавальну мандрівку, під час якої вони дізнавалися про важливий і вкрай необхідний елемент нашого життя – природний газ. В розповідях лекторки часто траплялася така інформація, якою не володіють і дорослі, принаймні деякі цифри багато хто почує вперше.

Школа №16, 6-А і 6-Б кл.

 

Лекції проведено в 14-х учбових закладах Кременчука та району: школа №8, №28, №24, №16, гімназії №9 і №26, ліцей №5, ПТУ №26, школа №20, гімназія №18, Білецьківський навчально-виховний комплекс, школа №23, школа №19, ліцей №17.

ПТУ 26, 1 курс

Втім, це були не просто лекції. Під час кожної з них із дітьми проводилися вікторини, учні в ігровій формі відповідали на вельми серйозні питання. Адже незнання про поводження з газом в реальному житті можуть коштувати здоров’я і навіть, життя.

Ліцей №5

В кожному із учбових закладів діти подивилися пізнавальний мультфільм «Життя не гра», який створили наші колеги з підприємства «Чернігівгаз». Гадаємо, що його не зайве подивитися і кожному дорослому!

 

Всього просвітницькою кампанією «Кременчукгазу» протягом жовтня 2019 року охоплено 1124 юних слухачів від 3 по 9 класи та першокурсників училища.

Діти дізналися низку простих і цікавих речей, що роблять життя безпечним, до того ж навчають розумно та раціонально використовувати газове обладнання, дотримуватися порядку й чистоти в побуті.

Школа №23, 8-А кл.

Світлана Михайлівна розповідала дітям про випадки, коли в нашому місті дорослі люди нехтували правилами поводження з газом, що спричиняло пожежі, отруєння і навіть трагедії, коли гинули люди. Приклади банальні – залишена без нагляду їжа на плиті, несправне обладнання – а наслідки тяжкі.

Школа №19 7-8 кл.

Порадувала активність учнів 17-го ліцею, які наввипередки розгадували загадки, та самі задавали питання.

«Кожного разу ми закликаємо дітей, щоб вони цікавилися у батьків, чи знають вони правила поводження з газовими приладами, чи турбуються про їх справність. У цьому вам допоможуть фахівці ПрАТ «Кременчукгаз» за адресою провулок Героїв Бресту, 46. Тут можна укласти договір на техобслуговування. Телефон для довідок: 78-04-04 (Call-center)», - нагадала Світлана Короп.

Сподіваємося, що нашим юним слухачам зустічі пішли на користь і їх омине біда, але у випадку, коли трапиться витік газу, кожен із них діятиме правильно і безпечно.

Гімназія №9

Гімназія №18, 4 кл.

Щоб газ приносив людям лише радість і тепло, кожний член сім'ї, починаючи зі шкільного віку, мусить знати й суворо дотримуватися правил безпечного користування газовими приладами, знати до яких наслідків призводить їх порушення.

Школа №24

Додамо, ПрАТ «Кременчукгаз» щорічно проводить просвітницьку роботу для підростаючого покоління. Цього року низка лекцій відбувається вже вдруге – у квітні-місяці подібні зустрічі пройшли в школах: №2, №16, №31, №6, №20, №19, №3, №24, №21 і №12 та №5.

Школа №16, 6 кл.

Ліцей №5

Ліцей №17, 7-9 кл.

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ