(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

31 Липень 2020

«Керуючись нормами Кримінального кодексу…»

ПрАТ «Кременчукгаз» отримав майже 120 тисяч збитків через несанкціоновані відключення - документи передали в поліцію з метою запобігання надзвичайних ситуацій у місті та районі.

17 липня 2020 року ПрАТ «Кременчукгаз» звернувся до  Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області із повідомленням про вчинення кримінального правопорушення.

В документі зазначено, що 8 травня 2020 року о 22 год 50 хв 32 с до Аварійно-диспетчерської служби ПрАТ «Кременчукгаз» надійшов виклик від громадянки, що проживає в с. Ковалівка Кременчуцького району. Причиною стала відсутність газу за її адресою. Оперативно-аварійна бригада ПрАТ «Кременчукгаз», здійснивши виїзд за місцем виклику, встановила факт відключення шафового регуляторного пункту газу на спрацювання пониження тиску газу внаслідок перекриття газового крану на подачу природного газу. Внаслідок неправомірних дій невстановлених осіб без газозабезпечення залишилося 126 абонентів.

30 травня 2020 року о 7 год 03 хв 46 с до Аварійно-диспетчерської служби ПрАТ «Кременчукгаз» надійшов виклик від представника газопобутового кооперативу «Строитель-2009», що розташований в с. Кривуші Кременчуцького району. Причиною знову стала відсутність газу.

Оперативно-аварійна бригада на місці, встановила факт перекриття запірного пристрою на подачу природнього газу. Цього разу без газозабезпечення залишилось 57 абонентів.

9 липня 2020 року о 12 год 34 хв 43 с надійшов виклик від кременчужанки, що проживає на вул. Генерала Ірінєєва буд. 15/1. Причина та ж сама – зник газ. Встановлено факт перекриття запірного пристрою на подачу природнього газу по 2 стояках. Без газозабезпечення залишилося 16 квартир та офісне приміщення, що розташоване на першому поверсі будинку.

14 липня 2020 року о 13 год 27 хв 01 с надійшов виклик від громадянина, що проживає за адресою вулиця Халаменюка буд. 4. Так як і в решті вищевказаних адрес, у будинку не стало газу. Оперативно-аварійна бригада за місцем виклику встановила факт перекриття запірного пристрою на подачу природнього газу по 3 стояку першого під’їзду. Загалом у цьому будинку без газу залишилися 4 квартири.

19 липня 2020 року о 21 год 20 хв надійшов виклик з вул. Софіївської, 6 про те що немає газу. Встановлено факт перекриття запірного пристрою на подачу газу по 1 та 2 стояку - без газозабезпечення залишились 10 квартир.

Того ж дня, 19 липня 2020 року, о 19 год 24 хв 24 с На тій же вулиці Софіївській, в буд. 28 також зник газ.  Аварійна бригада ПрАТ «Кременчукгаз», вкотре встановила факт перекриття запірного пристрою на подачу газу по 2 стояку першого під’їзду. Без газозабезпечення залишились мешканці 6 квартир.

Факти несанкціонованого втручання в роботу газорозподільної системи зафіксовано Актами.

«Газові мережі є об’єктом підвищеної небезпеки, - йдеться в повідомленні. - Внаслідок несанкціонованого втручання невстановленими особами в роботу газорозподільної системи відбулось порушення нормальної роботи газопроводів, а саме повне припинення подачі через них газу, зниження потужності та аварійна зупинка. Такі протиправні дії могли спричинити небезпеку для життя людей та інші тяжкі наслідки, в тому числі створити реальну загрозу загибелі однієї чи кількох осіб, завдання тілесних ушкоджень, великої матеріальної шкоди, значної перерви в роботі трубопроводу.

Нещодавні події в Києві - яскравий тому приклад.

До того ж, варто зазначити, що вказані несанкціоновані відключення газопостачання завдали Оператору ГРМ збитків у розмірі 119 979,00 грн. Збитки виражаються у витратах, пов’язаних з виїздом оперативної аварійної бригади, технічним обслуговуванням шафового регуляторного пункту, пуском та технічним обслуговуванням обладнання кожного відключеного споживача»

Керуючись нормами Кримінального процесуального кодексу України, з метою запобігання настання в подальшому надзвичайних ситуацій у місті та районі наша компанія вимагає внести вказані в даній заяві відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування.