(0536) 78-04-04
пров. Героїв Бреста, 46, 39601

НОВИНИ

28 Грудень 2020

«КГ_Бабусі_та_Дідусі» - зимовий старт

Ми розширюємо масштаби благодійності в умовах карантину - новорічні продуктові набори ПрАТ «Кременчукгаз» планує вручити близько 500 людям літнього віку.

Починаються новорічно-різдвяні святкування – люди дарують одне одному гостинці та солодощі.

Ось і ПрАТ «Кременчукгаз» поповнив списки адресатів благодійної допомоги в умовах карантину у рамках акції «Кременчукгаз_бабусі_та_дідусі». Завдяки міському Департаменту соціального захисту ми дізналися в територіальних центрах районів, хто ще із пенсіонерів особливо потребує допомоги, крім тих, кого ми вже знаємо.

Тепер ми маємо загалом приблизно 500 адрес у Кременчуці, де мешкають люди, яким важко, небезпечно або й взагалі неможливо сходити в магазин із огляду на пандемію коронавірусу та власне здоров’я. Разом з тим, бабусі й дідусі, як ми знаємо, не завжди мають змогу замовляти їжу та послуги онлайн.

Правління ПрАТ «Кременчукгаз» вирішило продовжити благодійну акцію, розпочату в кінці квітня і допомогти самотнім дідусям та бабусям нашого міста в умовах карантину. Весною акція «КГ_бабусі_та_дідусі» охопила 424 адреси в Кременчуці, де мешкають літні люди. Кожному ми привезли пакет із продуктами, миючими засобами, одноразовими масками загальною вартістю понад 137 тисяч гривень.

Так само буде і на новорічні свята – кожного адресата ми зарані попередимо про свій візит і доставимо святкові продуктові набори на своїх брендованих автомобілях.

Врешті, це - всі наші споживачі, бо переважно всі мешканці користуються газом. А по-людськи – це наші старенькі сусіди чи родичі. Привітайтеся з ними, поцікавтеся, можливо їм щось треба купити в магазині…

І хай у кожного в домі буде свято! 

А ми потурбуємося про справність газопроводів та обладнання - Служба «104» дбає про вашу безпеку цілодобово!