НОВИНИ

11 Листопад 2021

«ГАЗ-лікбез»

Кременчуцькі школярі дізналися про безпечне користування газовими приладами (ФОТО).

2021

Напередодні опалювального періоду, в жовтні 2021 року, кременчуцькі школярі дізналися про безпечне користування газовими приладами в побуті завдяки ПрАТ «Кременчукгаз».

2021

Спілкування з дітьми на таку тему провела інженерка з підготовки кадрів Департаменту обслуговування газорозподільних мереж та споруд ПрАТ «Кременчукгаз» Світлана КОРОП.

2021

Зазвичай «Кременчукгаз» проводить масштабну просвітницьку роботу, яка охоплює тисячі дітей в навчальних закладах міста.

2021

Вслід за цим ми оприлюднюємо корисну інформацію та цікаві відомості про властивості газу, про те, як із ним поводитися, щоб запобігти небезпеці.

2021

Ми публікуємо фоторепортажі, в яких дітям цікаво відшукувати себе та однокласників. 

І таким чином сприяємо поширенню важливої інформації у розважальній формі.

2021

На превеликий жаль, останні півтора року коронавірусний карантин заважав такому спілкуванню.

Перед черговим посиленням обмежень цього року ми все ж устигли відвідати кілька кременчуцьких шкіл – 3, 22 та 31 гімназії, 15 початкову школу, 26 ПТУ. 

2021

Діти слухали коротку змістовну розповідь компетентної фахівчині про природний газ, про його користь і небезпеку. Вони грали у вікторину, із задоволенням розглядали наші інформаційні листівки, фотографувалися, ділилися своїми спостереженнями і реальними історіями, що траплялися в родині під час користування газом.

2021

Серед юних слухачів були і школярі молодших класів, і старшокласники, і учні училища. Під час нинішньої просвітницької кампанії школярі подивилися відео про найглибшу в Європі газовидобувну свердловину, яка знаходиться саме в нашому краї – на Полтавщині, в Ши шацькому районі. Її глибина – 6750 м!

Щоразу під час спілкування ми помічаємо зацікавленість дітей, відповідаємо на їхні питання, показуємо тематичні мультфільми.

2021

Із середини минулого століття люди від свого народження перебувають переважно у газифікованих оселях. Діти ще не вміють говорити, ходити, але бачать, як дорослі користуються газовими приладами. Чи розповідає хтось із них малечі про правила користування природним газом? Тим часом, дитина росте, непомітно потрапляючи в зону небезпеки у власній квартирі.

2021

Отож, ми намагаємося охопити таким «ГАЗ-лікбезом» дітей, які мешкають на території діяльності нашої групи компаній.

«Під час настання холодів люди частіше використовують опалювальні прилади, прилади нагріву води та газові плити, - розповідає Світлана КОРОП. – Діти повинні розуміти, що використання газу в побуті може бути комфортним лише за умови дотримання правил безпеки. Вони мають знати, навіщо обов’язково провітрювати приміщення - для забезпечення повного згорання газу. Інакше з’явиться підступний і небезпечний чадний газ, який здатен непомітно отруїти людину. Випадки отруєння чадним газом трапляються і через погодні умови, зокрема, перепади тиску тощо.

Дітки дізнаються, що не можна залишати без нагляду їжу на газовій плиті, щоб запобігти пожежі та ще гіршим наслідкам.

Пояснюємо, що монтувати чи демонтувати газові прилади можуть лише кваліфіковані фахівці ліцензованих організацій, бо самовільні роботи на газопроводах також несуть загрозу безпеці.

Ми пропонуємо, щоб діти після нашого спілкування, запитували вдома у дорослих, як вони користуються газом, в якому стані димоходи і чи знають дорослі як перевірити тягу та що треба робити, коли чути запах газу. Сподіваємося, що діти нагадують дорослим про правила користування газом, розповідаючи про наші лекції. Таким чином, важливою теми безпеки ми охоплюємо цілі родини».

Цього разу Світлана Михайлівна наголосила на тому, що газові прилади, так само як і решта ґаджетів, стрімко оновлюються. Отож варто враховувати їхні функції під час користування.

Сподіваємося, дітям було цікаво, а всі причетні (бабусі-дідусі, мамусі-татусі) збагатилися важливими та цікавими знаннями!

Традиційно публікуємо наш фоторепортаж із освітніх закладів – шукайте себе на світлинах, поширюйте корисну інформацію і будьте здорові!

2021

КОНТАКТИ
Телефони
СЕРВІСИ